Sparta z Huraganem na remis

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka nożna

W swoim pierwszym meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy wiosennej Sparta Oborniki zremisowała 4:4(0:1) z Huraganem Pobiedziska.

Mecz był rozgrywany w Poznaniu na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Podopieczni Mariusza Drewicza po pierwszych 45 minutach przegrywał 1:0, choć mógł znacznie wyżej. Druga połowa to liczne zmiany zawodników w obu zespołach. Przy tej rotacji więcej zyskali oborniczanie, którzy w drugiej części meczu zdobyli aż 4 bramki i zremisowali to spotkanie. Tuż przed końcowym gwizdkiem mogli stracić jednak piątą bramkę, ale lepszy okazał się obornicki bramkarz.

Kolejne spotkanie Sparta zagra w Wągrowcu z Sokołem Damasławek.

Warta Międzychód jest pierwszym rywalem MKS Sparta Oborniki w sezonie 2024/2025.
Paweł Jankowski zagra w nowym sezonie w MKS Sparta Oborniki.
Sparta Oborniki wygrała z Leśnikiem Margonin 9:0. To było pożegnanie z sezonem 2023/2024.
Warta Międzychód pokonała Spartę Oborniki 3:2. Gospodarze pokazali ogromną wolę walki.
Walcząca o utrzymanie w V lidze Sparta Oborniki w sobotę zainkasowała ważne 3 punkty.
Sparta Oborniki oficjalnie poinformowała o utworzeniu drugiego zespołu. Znane jest też nazwisko trenera.
Sparta Oborniki wygrała wyjazdowe spotkanie z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski.