fbpx

Kto strzelał bramki jesienią

Kto strzelał bramki jesieniąAż 12 zawodników zdobywało jesienią bramki dla Sparty Oborniki. Jest to oczywiście bardzo pozytywne, jednak jeżeli bliżej przyjrzeć się strzelcom bramek, widocznym staje się problem braku klasycznego napastnika w obornickiej drużynie.

Liderem w klasyfikacji strzelców Sparty jest kapitan drużyny, pomocnik Maciej Brauza. Jesienią aż sześciokrotnie trafiał ona do bramki rywali, w tym dwukrotnie z rzutów karnych. Po trzy trafienia zanotowali pomocnicy Mariusz Szyszka, Jakub Paździerski, oraz Bartosz Bejma. Dwa trafienia na koncie ma Mikołaj Panowicz, a pozostali zawodnicy trafiali do siatki rywali po jednym razie.

W zestawieniu zawodnicy ofensywni w sumie zdobyli cztery bramki, czyli o dwie mniej niż Maciej Brauza. Widać zatem, że oborniczanie mają problemy ze zdobywaniem bramek i stąd może wynikać także słabsza dyspozycja pod koniec rundy jesiennej. Miejmy nadzieję, że zimą napastnicy nastawią swoje celowniki i wiosną będę lepiej punktować i częściej umieszczać piłkę w siatce.

Bramki dla Sparty

Maciej Brauza – 6

Mariusz Szyszka – 3

Jakub Paździerski – 3

Bartosz Bejma – 3

Mikołaj Panowicz – 2

Marcin Kaźmierczak - 1

Patryk Prybiński – 1

Wojciech Muszyński – 1

Marcin Bukowski – 1

Mikołaj Michałowski – 1

Marcin Daniel – 1

Rafał Napierała – 1