fbpx

Warta lepsza od Sparty

Warta lepsza od Sparty W środę piłkarze nożni Sparty Oborniki porażką 3:0 zakończyli swoją przygodę z Pucharem Polski. Oborniczanie na własnym boisku musieli uznać wyższość Warty II Poznań. Mimo woli walki i dużego tym razem zaangażowania, to zawodnicy Warty dominowali na boisku, szczególnie pod względem szybkościowym.

Oborniczanie pierwszą bramkę stracili już w 13 min meczu. Po stracie w środku pola, napastnik Warty pokonał Wosickiego. Sparta próbowała odpowiedzieć, jednak jej ataki kończyły się albo na środkowych pomocnikach, albo na obrońca. W 37 min meczu po stracie z przodu, goście zagrali długa piłkę w pole karne. Napastnik Warty dobiegł do piłki najszybciej, wykorzystując moment zawahania bramkarza Sparty i pewnym strzałem w długi róg podwyższył na 2:0. Druga połowa to spokojna gra gości, którzy prowadząc 2:0 kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Wynik spotkania ustalono w 78 min meczu, po błędzie środkowego obrońcy Sparty. Do piłki zagranej w światło bramki do bramkarza oborniczan dobiegł napastnik Warty, który najpierw minął Wosickiego, a następnie umieścił piłkę w siatce.

Oborniczanie przegrali po kolejnych własnych błędach, jednak teraz bardziej powinni skupić się na sobotnim ligowym meczu z Pogonią Lwówek i tam powalczyć o zwycięstwo i w końcu o 3 punkty!!!

{gallwery}2012/sport/2012-10/25/sparta{/gallery}

Skład Sparty: Wosicki – Panowicz (46 min Muszyński), Maciejewski, Siemiński, Daniel – Śleboda (46 min Bejma), Brauza, Krzyżanowski (46 min Cyranek), Paździerski - Napierała, Bukowski (46 min Prybiński)