fbpx

Piotrowo lepsze od Sparty

Piotrowo lepsze od Sparty W niedzielę piłkarze Sparty Oborniki ulegli w Piotrowie miejscowemu Świtowi 3:1. Jedyną bramkę dla oborniczan zdobył w 56 min Napierała. Podopieczni trenera Mariusza Drewicza nie zaliczą tego spotkania do udanych, bowiem wszystkie bramki stracili po swoich indywidualnych błędach.

Już w 11 min meczu najpierw po błędzie obrońcy gospodarze wywalczyli rzut rożny, a następnie przy statycznej postawie obrońców napastnik gospodarzy umieścił piłkę w siatce. Oborniczanie chcieli odrobić stratę, jednak w ich akacjach brakowało dokładności. W 17 min meczu na bramkę gospodarzy uderzał Kaźmierczak, jednak zbyt lekko. Najgroźniejszą sytuację na zdobycie bramki w pierwszej połowie w 25 min meczu miał Napierała, który po rzucie rożnym najwyżej wyskoczył do piłki, jednak zamiast do siatki, trafił w słupek. W 36 min meczu groźnie odpowiedział Świt, jednak słupek uratował Spartę od utraty bramki. W 44 min meczu było już jednak 2:0. Przy ponownie pasywnej postawie obrońców napastnik z Piotrowa nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Sparty, jednak kończyły się one na środkowych obrońcach Piotrowa. W 56 min meczu oborniczanie zdobyli bramkę kontaktową. Szyszka dośrodkował w pole karne, a tam doskoczył do niej Napierał i pokonał bramkarza Świtu. W 65 min meczu Sparta przeprowadziła szybką kontrę, niestety piłkę dośrodkowaną w pole karne złapał bramkarz. Odpowiedź Świtu była jednak zabójcza. w 67 min meczu kolejny błąd środkowego obrońcy i gospodarze ustalili wynik spotkania na 3:1. Spartanie próbowali atakować, jednak bez pomysłu i wiary we własne umiejętności.

Skład Sparty: Wosicki – Panowicz (80 min Śleboda), Muszyński, Radziwołek, Szyszka, Brauza, Kaźmierczak (40 min Bejma), Michałowski (84 min Rozmiarek), Paździerski, Bukowski (70 min Krzyżanowski), Napierała

Bramki dla Sparty: Napierała – 56 min

Żółte kartki dla Sparty: Szyszka, Paździerski