Trener Sparty zadowolony z gry zespołu

Trener Sparty Oborniki w wywiadzie wyraził zadowolenie z gry zespołu w meczu 25.08.2012 z Lechią Kostrzyn. Szczególną uwagę zwrócił na realizację założeń taktycznych w drugiej połowie meczu.

Sparta Oborniki po pięciu kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli, to bardzo dobry rezultat. Druga połowa meczu pokazała, że zawodnicy potrafią stworzyć dobrze funkcjonujący zespół. Taka gra cieszy kibiców.

Już dziś zapraszamy na obszerny wywiad z działaczami Sparty w trakcie treningu.

Kolejne mecze Sparty to 31 sierpnia mecz wyjazdowy w Skokach z tamtejszą Wełną. Zespół ten zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli, tak więc Oborniczanie wystąpią w roli faworyta. 8 września na stadionie w Obornikach Sparta rozegra spotkanie z Sokołem Pniewy, który w tabeli jest na 4 miejscu, z takim samym dorobkiem punktowym.

{gallery}2012/sport/2012-08/28/sparta{/gallery}

UWAGA - w teksie wprowadzono sprostowanie terminu kolejnego meczu Sparty, wcześniej podaliśmy termin 2 września. Termin meczu został przesunięty na 31.08.2012.

Sparta Oborniki awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski. We wtorkowy wieczór była lepsza od Meblorza Swarzędz.
Sparta Oborniki pozyskała Tomasza Marcinkowskiego. Napastnik przyszedł do MKS z Obry 1912 Kościan.
Kłos Budzyń będzie kolejnym rywalem Sparty Oborniki. Zapowiada się na bardzo ciekawy pojedynek.
Lipski Klub Sportowy odpadł z rywalizacji Pucharu Polski. W tych rozgrywkach pozostała już tylko Sparta Oborniki.
Po wygranej z Pogonią Łobżenica obornicka Sparta przesunęła się na trzecie miejsce w tabeli V ligi, gr. 1.
Orkan Chorzemin wygrywał ze Spartą Oborniki 1:0. Ostatecznie to jednak goście cieszyli się z kompletu punktów.
Warta Międzychód jest pierwszym rywalem MKS Sparta Oborniki w sezonie 2024/2025.