Trener Sparty zadowolony z ostatnich spotkań (wywiad)

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka nożna

Trener Piotr Kucharski nie kryje zadowolenia ze zdobytych 4 punktów w ostatnich 2 meczach.

W bardzo okrojonym składzie rywalizowała obornicka Sparta w ostatnich 2 meczach. Najpierw wygrała w Śmiłowie z Orkanem 1:3, aby w sobotę 31 października zremisować w Objezierzu z drużyną Zamka Gołańcz. Remis z wiceliderem zapewniła bramka Patryka Wierzbickiego. Trener Piotr Kucharski pozytywnie wypowiadał się w poniedziałkowym wywiadzie na temat tego zawodnika. Podkreślał, że wykorzystał otrzymaną większą ilość minut na boisku.

Sytuacja kadrowa powoduje, że trener Kucharski musi rozglądać się za wzmocnieniami w przerwie zimowej. Nie zapomina przede wszystkim o Akademii Piłkarskiej Oborniki. - youtube.com/eoborniki

Warta Międzychód jest pierwszym rywalem MKS Sparta Oborniki w sezonie 2024/2025.
Paweł Jankowski zagra w nowym sezonie w MKS Sparta Oborniki.
Sparta Oborniki wygrała z Leśnikiem Margonin 9:0. To było pożegnanie z sezonem 2023/2024.
Warta Międzychód pokonała Spartę Oborniki 3:2. Gospodarze pokazali ogromną wolę walki.
Walcząca o utrzymanie w V lidze Sparta Oborniki w sobotę zainkasowała ważne 3 punkty.
Sparta Oborniki oficjalnie poinformowała o utworzeniu drugiego zespołu. Znane jest też nazwisko trenera.
Sparta Oborniki wygrała wyjazdowe spotkanie z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski.