Sparta na remis z wiceliderem

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka nożna

Sparta Oborniki zremisowała z Zamkiem Gołańcz 1:1.

Po wygranej przed tygodniem w Śmiłowie z Orkanem 3:1 Spartę w sobotę czekał kolejny trudny pojedynek. Kadra w tamtym meczu liczyła 14 zawodników. 31 października było jeszcze gorzej.

Mecz odbywał się w Objezierzu. W sobotnie popołudnie pierwsi bramkę zdobyła drużyna wicelidera. Napastnik Zamku wykorzystał dobre podanie ze skrzydał i dał swojemu zepsołowi prowadzenie. Sparta wyrównała jednak jeszcze przed przerwą. W zamieszaniu pod bramką gości najlepiej odnalazł się Patryk Wierzbicki.

Po przerwie osłabione kadrowo oba zespoły starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoja stronę. Pomimo ambitnej walki z obu stron żadnej drużynie nie udało się zdobyć 3 punktów.

Za tydzień MKS jedzie do Margonina.

Sparta Oborniki awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski. We wtorkowy wieczór była lepsza od Meblorza Swarzędz.
Sparta Oborniki pozyskała Tomasza Marcinkowskiego. Napastnik przyszedł do MKS z Obry 1912 Kościan.
Kłos Budzyń będzie kolejnym rywalem Sparty Oborniki. Zapowiada się na bardzo ciekawy pojedynek.
Lipski Klub Sportowy odpadł z rywalizacji Pucharu Polski. W tych rozgrywkach pozostała już tylko Sparta Oborniki.
Po wygranej z Pogonią Łobżenica obornicka Sparta przesunęła się na trzecie miejsce w tabeli V ligi, gr. 1.
Orkan Chorzemin wygrywał ze Spartą Oborniki 1:0. Ostatecznie to jednak goście cieszyli się z kompletu punktów.
Warta Międzychód jest pierwszym rywalem MKS Sparta Oborniki w sezonie 2024/2025.