Wygrana MKS Sparta na inaugurację nowego sezonu

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka nożna

MKS Sparta Oborniki wygrała z GLKS Wysoka w pierwszej kolejce sezonu 2020/2021.

1 sierpnia rozpoczął się dla zespołu z Objezierskiej nowy sezon ligowy. Drużyna prowadzona przez Piotra Kucharskiego w pierwszym meczu podejmowała GLKS Wysoka. Celem było wywalczenie kompletu punktów. To udało się osiagnąć.

Zanim jednak rozpoczęło się radosne śpiewanie w szatni Sparta musiała włożyć w spotkanie dużo wysiłku. W pierwszej części trwała wyrównana walka. Padł też jeden gol, który pozwolił gościom objąć prowadzenie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części oborniczanie starali się odrobić straty. W akcjach jednak brakowało wykończenia. Trwało to tak do ok. 70 minuty. Najpierw podanie Patryka Pacholskiego wykorzystał Marcin Kowalczyk, a chwilę później bombę na bramkę gości posłał Patryk Kosmowski. Dzieła tego gorącego sobotniego popołudnia dokończył Marcin Kaźmierczak skutecznie wykorzystując rzut wolny.

Już w piątek drużyna Piotra Kucharskiego jedzie do Czerniejewa na mecz z Czarnymi.

MKS Sparta Oborniki - GLKS Wysoka 3:1 (0:1)

Warta Międzychód jest pierwszym rywalem MKS Sparta Oborniki w sezonie 2024/2025.
Paweł Jankowski zagra w nowym sezonie w MKS Sparta Oborniki.
Sparta Oborniki wygrała z Leśnikiem Margonin 9:0. To było pożegnanie z sezonem 2023/2024.
Warta Międzychód pokonała Spartę Oborniki 3:2. Gospodarze pokazali ogromną wolę walki.
Walcząca o utrzymanie w V lidze Sparta Oborniki w sobotę zainkasowała ważne 3 punkty.
Sparta Oborniki oficjalnie poinformowała o utworzeniu drugiego zespołu. Znane jest też nazwisko trenera.
Sparta Oborniki wygrała wyjazdowe spotkanie z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski.