Piotr Kucharski zwolniony z MKS Sparta Oborniki

Piotr Kucharski został zwolniony z posady trenera zespołu MKS Sparta Oborniki.

Z dniem 1 kwietnia z posady trenera MKS Sparta Oborniki został zwolniony Piotr Kucharski. Przypomnijmy, że obowiązki opiekuna seniorskiego zespołu przejął w okresie między rundami.

Do naszej Redakcji wpłynęła oficjalna informacja z klubu z ul. Objezierskiej.

W imieniu Zarządu MKS Sparta Oborniki pragnę poinformować o rozwiązaniu umowy z trenerem Piotrem Kucharskim. To była dla nas bardzo trudna decyzja. Staramy się zrozumieć każdą sytuację, ale dobro naszegu Klubu jest najważniejsze. Pan Piotr Kucharski to na pewno profesjonalista. Pomimo swojego ogromnego zaangażowania nie był w stanie poprawić sytuacji zespołu. MKS Sparta Oborniki zajmuje nadal ostatnie miejsce w tabeli ligi międzyokręgowej. Decyzja była trudna, ale w tych okolicznościach jedyna i słuszna.

Informację przesłał nam Prezes MKS Sparta Oborniki Zbigniew Gajewski. Komunikat został przesłany do mediów, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania.

Nazwisko nowego trenera mamy poznać jeszcze dziś.

 

Akt. 19:30

Informacja o zwolnieniu trenera Piotr Kucharskiego to oczywiście primaaprillisowy żart. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież