Przegrana szczypiornistów w Kątach

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka nożna

Sparta Oborniki powróciła bez punktów z ligowego meczu, który rozgrywała w Kątach Wrocławskich.

Podopieczni Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka dobrze weszli w mecz. Faworytem byli gospodarze, ale parkiet pokazał, że oborniczanie nie zamierzaja być statystami. Bardzo dobra gra przyniosła po 30 minutach remis 13:13.

Po zmianie stron nadal trwała wyrównana walka. W samej końcówce spotkania gospodarzom udało się zdobyć kilka bramek przewagi i wygrali cały mecz. Trener Marek Arciszewski ostatnie fragmenty meczu tak podsumował: Jeszcze 10 minut przed końcem mogliśmy odskoczyć rywalom, ale bramkarz UKS zatrzymał kilka ważnych piłek. W samej końcówce zabrakło nam po prostu zimnej krwi.

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - SKF KPR Sparta Oborniki 26:23 (13:10)

Sparta Oborniki pochwaliła się planami meczów sparingowych

Sparta Oborniki zdradziła plany sparingowe. Do startu rozgrywek wiosennych ma rozegrać 8 spotkań towarzyskich.

W styczniu zebranie sprawozdawczo-wyborcze MKS Sparta Oborniki

W Urzędzie Miejskim w Obornikach odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze MKS Sparta Oborniki. Klub poinformował o tym dzisiaj na swoim fanpage'u.

MKS Sparta Oborniki ma nowego trenera

Sparta Oborniki poinformowała o rozpoczęciu współpracy z nowym trenerem. Wcześniej klub podziękował za pracę Radosławowi Wrzesińskiemu.

Sparta Oborniki podziękowała za współpracę trenerowi Wrzesińskiemu

MKS Sparta Oborniki podziękował za współpracę trenerowi Radosławowi Wrzesińskiemu.

Z piłkarskich boisk. W sobotę tylko 1 punkt

Zaledwie 1 punkt wywalczyły w sobotę zespoły Sparty Oborniki, Rożnovii Rożnowo, Golnicy Ryczywół i Orkanu Objezierze.

Sparta Oborniki rozgrywa mecze towarzyskie

Sparta Oborniki rozegrała w ostatnich dniach dwa zwycięskie mecze towarzyskie.

Sparta wygrała. Wiosna jej służy!

Sparta Oborniki wygrała wiosną drugie spotkanie ligowe. Oprócz punktów ważny jest również inny aspekt.