Przegrana Sparty w Skokach

MKS Sparta Oborniki przegrała spotkanie ligowe w Skokach.

Po 2 wygranych do zespołu Sparty wstąpiły nowe siły. Niestety podczas treningu złamania nadgarstka doznał Kacper Puszko. Do Skoków drużyna Wiktora Webera jechała z nadziejami na dobry wynik. 

Sparta nie zamierzała czekać na rywali. Szczególnie w drugiej części meczu mocno zaatakowała, ale piłka nie chciała wpaść do bramki rywali. Swoje doświadczenia i wzrost wykorzystali za to zawodnicy Wełny Skoki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0 dla gospodarzy, ale przy odrobinie szczęścia byłby znacznie korzystniejszy.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież