Wygrane Sparty i Orkanu, aż 4 porażki

MKS Sparta Oborniki wygrała w Trzemesznie ze Zjednoczonymi 3:0.

To nie był najlepszy weekend na boiskach ligowych. 4 z 6 drużyn pregrały swoje spotkania. W Rogoźnie Wełna Rogoźno podejmowała drużynę z Fałkowa. Bramka Szymona Wojciechowskiego to było za mało, aby cieszyć się choćby z jednego punktu. W niedzielne popołudnie inny zespół B-klasy także nie zwiększył swojego dorobku. W Lipie gospodarze nie potrafili poradzić sobie z Tarzanami. Zespół z Wrzeszczyny wygrał 1:0 z faworyzowanym Lipskim Klubem Sportowym.

W A-klasie także zanotowano komplet porażek. W sobotę Rożnovia przegrała z Huraganem Młynkowo 0:2. Prawdziwie hokejowy wynik zanotowała Golnica. W Baborówku gospodarze wygrali po bramce w doliczonym czasie 6:5.

Orkan Objezierze grał mecz wyjazdowy z Błękitnymi Wronki. W przegranym spotkaniu z Orkanem Konarzewo czerwoną kartkę otrzymał Sławomir Kucharski. Młodego defensora musiał zastąpić rutyniarz - Błażej Jastrząbek. W meczu padła jedna bramka. Prostopadłe podanie Michała Biednego wykorzystał Norbert Jabłoński. Wygrana z liderem stała się faktem.

W końcu! Tak należy podsumować wynik Sparty w Trzemesznie. 2 bramki Roberta Sołowieja i jedna Huberta Matczaka dały wygraną 3:0. Okazji było jednak więcej. Przed tygodniem w spotkaniu z Concordią była już widoczna poprawa w grze spartan. Praca trenera Wiktora Webera przyniosła efekt punktowy w Trzemesznie. Oby teraz było łatwiej o kolejne zdobycze punktowe.

Zjednoczeni Trzemeszno - Sparta Oborniki 0:3

Błękitni Wronki - Orkan Objezierze 0:1

Huragan Młynkowo - Rożnovia Roznowo 2:0

LZS Baborówko - Golnica Ryczywół 6:5

LKS Lipa - Tarzani Wrzeszczyna 0:1

Wełna Rogoźno - KS Fałkowo 1:2

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież