MKS Sparta gra dziś o finał Pucharu Polski (film)

MKS Sparta Oborniki zagra o godz. 17:00 z Pogonią Lwówek o finał Okręgowego Pucharu Polski.

W sobotę 30 marca Sparta grała przy ul. Objezierskiej 2 z Vitcovią Witkowo. Tydzień wcześniej oba zespoły wygrały swoje spotkania. Pokonanie 7:2 Pogoni Łobżenica przez sobotnich rywali oborniczan mogło zaniepokoić spartan. I tak też było. Przez wiele minut gospodarze nie potrafili sobie stworzyć klarownych sytuacji. Goście z resztą także. Dopiero druga połowa mogła nieco wybudzić ze snu zebranych przy ul. Objezierskiej kibiców. W samej końcówce usmiechnęło się szczęście do Sparty. Filip Trębacz wykorzystał błąd bramkarza z Witkowa i obornicki zespół zainkasował ważne 3 punkty.

Dziś 3 kwietnia dla Sparty bardzo ważne spotkanie. O godz. 17:00 obornicki zespół podejmuje Pogoń Lwówek. Zwycięzca zagra w finale Okręgowego Pucharu Polski.

Zapraszamy do obejrzenia ostatnich fragmentów spotkania z Vitcovią oraz wypowiedzi reprezentantów obu drużyn. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież