MKS Sparta gra dziś o finał Pucharu Polski (film)

| fot. MKS Sparta Oborniki | Sparta Oborniki - piłka nożna

MKS Sparta Oborniki zagra o godz. 17:00 z Pogonią Lwówek o finał Okręgowego Pucharu Polski.

W sobotę 30 marca Sparta grała przy ul. Objezierskiej 2 z Vitcovią Witkowo. Tydzień wcześniej oba zespoły wygrały swoje spotkania. Pokonanie 7:2 Pogoni Łobżenica przez sobotnich rywali oborniczan mogło zaniepokoić spartan. I tak też było. Przez wiele minut gospodarze nie potrafili sobie stworzyć klarownych sytuacji. Goście z resztą także. Dopiero druga połowa mogła nieco wybudzić ze snu zebranych przy ul. Objezierskiej kibiców. W samej końcówce usmiechnęło się szczęście do Sparty. Filip Trębacz wykorzystał błąd bramkarza z Witkowa i obornicki zespół zainkasował ważne 3 punkty.

Dziś 3 kwietnia dla Sparty bardzo ważne spotkanie. O godz. 17:00 obornicki zespół podejmuje Pogoń Lwówek. Zwycięzca zagra w finale Okręgowego Pucharu Polski.

Zapraszamy do obejrzenia ostatnich fragmentów spotkania z Vitcovią oraz wypowiedzi reprezentantów obu drużyn. youtube.com/eoborniki

Warta Międzychód jest pierwszym rywalem MKS Sparta Oborniki w sezonie 2024/2025.
Paweł Jankowski zagra w nowym sezonie w MKS Sparta Oborniki.
Sparta Oborniki wygrała z Leśnikiem Margonin 9:0. To było pożegnanie z sezonem 2023/2024.
Warta Międzychód pokonała Spartę Oborniki 3:2. Gospodarze pokazali ogromną wolę walki.
Walcząca o utrzymanie w V lidze Sparta Oborniki w sobotę zainkasowała ważne 3 punkty.
Sparta Oborniki oficjalnie poinformowała o utworzeniu drugiego zespołu. Znane jest też nazwisko trenera.
Sparta Oborniki wygrała wyjazdowe spotkanie z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski.