Sparta zagra z Vitcovią przy ul. Objezierskiej

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka nożna

MKS Sparta Oborniki rozegra w sobotnie popołudnie pierwsze spotkanie ligowe w 2019 roku przy ul. Objezierskiej.

Udanie rozpoczął walkę o powrót do IV ligi w roku 2019 zespół Sparty. Przed tygodniem w Gołańczy wygrał z Zamkiem 2:1. Przez wiele minut nic nie zapowiadało zwycięstwa. W pierwszej części wynik był bezbramkowy, ale Zamek miał rzut karny. Jacek Wosicki nie zapomniał jednak jak strzela jego rywal i pewnie wyłapał piłkę. Z zawodnikiem z Gołańczy wspólnie trenował w Nielbie Wągrowiec.

Druga odsłona to długie minuty niemrawej gry. Strzelanie rozpoczęło się kwadrans przed końcem. W 76 minucie na listę strzelców wspisał się Marcin Kaźmierczak, a 10 minut później to samo uczynił Dominik Kowalik. Chwila rozluźnienia kosztowała Spartę utratę bramki w 88 minucie, ale rywali nie było stać już na nic więcej tego dnia.

W sobotę 29 marca oborniczanie zagrają na własnym boisku. Przeciwnikiem będzie zespół z Witkowa, który w pierwszym meczu bardzo wysoko pokonał drużynę Pogoni Łobżenica. Vitcovia wygrała to spotkanie wyjazdowe aż 7:2. Sparta rozpocznie mecz sobotni o godz. 14:00. Zapraszamy w imieniu zespołu z Objezierskiej 2. youtube.com/eoborniki

Warta Międzychód jest pierwszym rywalem MKS Sparta Oborniki w sezonie 2024/2025.
Paweł Jankowski zagra w nowym sezonie w MKS Sparta Oborniki.
Sparta Oborniki wygrała z Leśnikiem Margonin 9:0. To było pożegnanie z sezonem 2023/2024.
Warta Międzychód pokonała Spartę Oborniki 3:2. Gospodarze pokazali ogromną wolę walki.
Walcząca o utrzymanie w V lidze Sparta Oborniki w sobotę zainkasowała ważne 3 punkty.
Sparta Oborniki oficjalnie poinformowała o utworzeniu drugiego zespołu. Znane jest też nazwisko trenera.
Sparta Oborniki wygrała wyjazdowe spotkanie z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski.