Sparta zagra z Vitcovią przy ul. Objezierskiej

MKS Sparta Oborniki rozegra w sobotnie popołudnie pierwsze spotkanie ligowe w 2019 roku przy ul. Objezierskiej.

Udanie rozpoczął walkę o powrót do IV ligi w roku 2019 zespół Sparty. Przed tygodniem w Gołańczy wygrał z Zamkiem 2:1. Przez wiele minut nic nie zapowiadało zwycięstwa. W pierwszej części wynik był bezbramkowy, ale Zamek miał rzut karny. Jacek Wosicki nie zapomniał jednak jak strzela jego rywal i pewnie wyłapał piłkę. Z zawodnikiem z Gołańczy wspólnie trenował w Nielbie Wągrowiec.

Druga odsłona to długie minuty niemrawej gry. Strzelanie rozpoczęło się kwadrans przed końcem. W 76 minucie na listę strzelców wspisał się Marcin Kaźmierczak, a 10 minut później to samo uczynił Dominik Kowalik. Chwila rozluźnienia kosztowała Spartę utratę bramki w 88 minucie, ale rywali nie było stać już na nic więcej tego dnia.

W sobotę 29 marca oborniczanie zagrają na własnym boisku. Przeciwnikiem będzie zespół z Witkowa, który w pierwszym meczu bardzo wysoko pokonał drużynę Pogoni Łobżenica. Vitcovia wygrała to spotkanie wyjazdowe aż 7:2. Sparta rozpocznie mecz sobotni o godz. 14:00. Zapraszamy w imieniu zespołu z Objezierskiej 2. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież