Sparta wygrała ostatni sparing przed rundą wiosenną (film)

MKS Sparta Oborniki pokonała Orła Słopanowo w ostatnim przed rundą wiosenną sparingiem.

Mecz z Orłem spartanie rozegrali w Obornikach. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 (2:0) dla gospodarzy. Bramki strzelali Marcin Kaźmierczak (2), Patryk Kosmowski, Bartosz Cyranek i Filip Trębacz. Oborniczanie w meczu z zepsołem z ligi okręgowej pokazali lepszą skuteczność, o którą martwił się trener Sławomir Dyzert. Wspominał o tym w wywiadzie po meczu z Wartą Międzychód.

MKS rozpoczyna już w najbliższy weekend rundę wiosenną. Przed spartanami walka o awans do IV ligi.

Zapraszamy do objerzenia wywiadów po spotkaniu pucharowym z Wartą Międzychód. youtube.com/eoborniki

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież