Rożnovia zaczęła sezon od wygranej z Poznań FC (film)

Rożnovia Rożnovia rozpoczęła sezon od wygranej. W niedzielę pokonała Poznań FC 3:1.

Z wielkimi nadziejami podchodzą do sezonu 2018/2019 zawodnicy i działacze klubu z Rożnowa. Wzmocnienie siły ofensywnej ma zapewnić im minimum utrzymanie, a czy cel będzie ambitniejszy pokaże runda jesienna.

Na początek rożnowianie zrobili to co mogli najlepiej. W niedzielę 19 sierpnia na własnym boisku pokonali Poznań FC. Z dobrej strony w tym meczu pokazali się nowi zawodnicy, o czym wspomniał w wywiadzie pomeczowym Przemysław Szrama. Tradycyjnie już świetne noty zebrał bramkarz Tadeusz Napierała. Jedną z jego parad udało nam się zarejstrować naszą kamerą. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów spotkania.

Rożnovia Rożnowo: Dawid Golon 7', Kamil Andrzejewski 65', Michał Buczkowski 82'

Poznań FC: Javier Camacho 54'

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież