Zespoły Rożnovii i Golnicy znają rywali

Rożnovia Rożnowo i Golnica Ryczywół poznały rywali w sezonie 2018/2019.

W czwartek 19 lipca informowaliśmy, że KS Golnica Ryczywół zagra w poznańskiej A-klasie. Dziś potwierdził nam to Miłosz Łondka z Wydziału Gier WZPN. Tym sposobem w nowym sezonie będziemy świadkami derbowych pojedynków Rożnovii i Golnicy. 

Dziś znamy też rywali obu zespołów. Poniżej prezentujemy skład poznańskiej A-klasy gr. II. Terminarz powinniśmy poznać zaraz po weekendzie.

 Suchary Suchy Las
 Złoci Złotkowo
 Warta Obrzycko
 Tarnovia III Tarnowo Podgórne
 Zieloni Gaj Mały
 Rzemieślnik Kwilcz
 Rożnovia Rożnowo
 Przemysław Poznań
 Polonia Poznań
 Czarni Kaźmierz
 Nałęcz Ostroróg
 Kłos Gałowo
 Golnica Ryczywół
 Orzeł Łowyń

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież