LKS Lipa lepszy od Rożnovii! Sparta przegrała z Zielonymi

LKS Lipa pokonal w derbach Roznovie

W derbach powiatu obornickiego LKS Lipa pokonał w Rożnowie Rożnovię 2:1.

 

LKS Lipa jest zawsze niewygodnym rywalem dla rożnowian. Jesienią zanotowano remis 1:1. Rożnovia liczyła na komplet punktów. Ich ostatnie 2 wygrane były znaczącym argumentem. Derby to jednakz awsze specyficzny mecz i o tym dziś się przekonali gospodarze. Pomimo licznych sytuacji strzeleckich wykorzystali tylko jedną, a LKS zrobił to jeden raz więcej i to on zdobył dziś 3 punkty.

Sparta Oborniki w roli gospodarza grała dziś w Szamotułach. Mecz rozpoczął się od prowadzenie w 3 minucie Zielonych. Kilka minut przed przerwą wyrównał Kaźmierczak. Chwilę jednak po rozpoczęciu gry od środka boiska oborniczanie ponownie przegrywali. 

W drugiej części padła jedna bramka. Niestety była to trzecia bramka dla Zielonych.

MKS Sparta Oborniki - Zieloni Lubosz 1:3 (1:2)

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież