Przegrane Orkanu i Rożnovii

| Łukasz | Rożnovia Rożnowo

Obrowo w tej kolejce powiększyło przewagę nad Rożnovią W rozegranej dziś 4 maja kolejnej kolejki A-klasy oba zespoły z naszego regionu zaliczyły przegrane. Drużyny występowały w tych spotkaniach w roli gości.

Rożnovia zmierzyła się w Poznaniu ze Szturmem Junikowo. Gospodarze prowadzili już po pierwszej połowie 3:1, choć Rożnovia miała szansę przejąć inicjatywę w tym meczu. Przy wyniku 2:0 goście zdobyli bramkę, która podłamała Szturm. Niestety napastnik Rożnovii niewykorzystał doskonałej sytuacji i przed przerwą jeszcze to się na niej zemściło.

W drugiej części Szturm zdobył kolejne bramki, a pierwszą dzięki samobójczemu strzałowie obrońcy z Rożnowa. Goście swoją drugą bramkę zdobyli już przy stanie 7:1.

Na szczęście dla rożnowian swoje spotkanie przegrała także Sarbia. Grająca z rezerwami Tarnovii uległa 3:5(0:3) i dała tym samym nadzieje Rożnovii na dogonienie się. Przed nimi bowiem bezpośredni pojedynek. Mniej wyrozumiali byli natomiast piłkarze z Obrowa, którzy zdobyli cenny punkt w walce z liderem A-klasy.

Orkan Objezierze wybrał się do Kaźmierza. Czarni pokonali podpiecznych Piotra Kucharskiego 3:0.

W przyszłym tygodniu Rożnovia podejmie Rzemieślnik Kwilcz, a Orkan GKS Golęczewo.

Bramka Jabłońskiego w Pile. Rożnovia zdobyła 5 bramek!

Dwie bramki zdobyła Sparta Oborniki w Pile. Niestety jedna z nich była samobójczą.

Rożnovia została w lidze okręgowej. Kto będzie jej trenerem?

Rożnovia Rożnowo zakończyła sezon 2022/2023 sukcesem. Po heroicznej walce w rundzie wiosennej utrzymała się w lidze okręgowej.