Świetny mecz Rożnovii. Niestety punkty pojechały do Owińsk

Błękitni Owińska zdobyły komplet punktów w spotkaniu rozegranym w Rożnowie.

Pomimo fatalnych warunków atmosferycznych mecz w Rożnowie mógł się podobać nielicznie zebranej publice. W spotkaniu wygranym przez Błękitnych padło, aż 5 bramek. Niestety 10 minut przed końcem decydującego gola zdobyli właśnie goście.

Rożnovia w tym spotkaniu starała się prowadzić grę. Brakowało jednak skuteczności. Goście rzadziej, ale także walczyli o objęcie prowadzenia. To oni jako pierwsi objęli prowadzenie, ale przed przerwą zdążył jeszcze wyrównać z rzutu karnego Damian Ławniczak. 

Po zmianie stron Błękitni ponownie wyszli na prowadzenie. Dobrze grająca Rożnovia nie poddawała się i ponownie doprowadziła do remisu. Tym razem na listę strzelców wpisał się Adrian Zenger. Niestety gospodarze nie zdobyli w tym meczu choćby jednego punktu. 10 minut przed końcem Błękitni zdobyli trzeciego gola, który dał im zwycięstwo.

Dzisiejsze spotkanie pokazało zupełnie inna Rożnovię niż przed tygodniem. Walczący z zębem zespół pokazał, że punkty będzie zdobywał. Trzeba jednak poprawić skuteczność.

Za tydzień Rożnovia zagra w Obrowie z Bykami.

Rożnovia Rożnowo - Błękitni Owińska 2:3 (1:1)

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież