A-klasa: Przegrane Golnicy i Rożnovii

W A-klasie oba zespoły przegrały swoje spotkania.

KS Rożnovia Rożnowo wybrał się do Gaju Małego. Przed miesiącem rywalizował tam zespół Golnicy i wywiózł stamtąd 3 punty. Z nadziejami punktowymi pojechała tam też Rożnovia. Dwie bramki zdobyte przez Kamila Andrzejewskiego i Dawida Golona nie wystarczyły do wywiezienia choćby jednego punktu. Rywale zdobyli bowiem 5 bramek.

Także w minorowych nastrojach do domów wracali piłkarze Golnicy. Kłos Gałowo wygrał wysoko z drużyną z Ryczywołu, bo aż 7:1. W tym meczu jednak bohaterami byli sędziowie. Liczba ich błędów okrasiłaby kilka innych spotkań. Takie meczu nie da się wygrać.

Obie drużyny notują znacznie słabsze wyniki na wiosnę. Golnica będzie wymagała przebudowy w związku z odejściem po sezonie kilku graczy. Rożnovia będzie musiała przejść prawdziwą metamorfozę. Liczba błędów w defensywie jest nie do zaakceptowania. Coraz głośniej słychać jednak też o zmianie trenera.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież