Remisy Golnicy i Wełny z liderami, wygrana LKS

| Łukasz | LKS Lipa

Po wygranej w Kuźnicy Czarnkowskiej zespół Lipskiego Klubu Sportowego został liderem A-klasy.

Dla drużyny trenera Dawida Gruchota ostatnie mecze przed przerwą zimową to gra z czołowymi zespołami ligi. Najpierw przypadła gra z Orłem Gulcz. Kibice zgromadzeni na obiekcie przy ul. Szkolnej przeżyli podróż z piekła do nieba. Spotkanie wydawało się przez wiele minut być kontrolowane przez gospodarzy. To też oni mieli potencjalnie korzystniejsze sytuacje na objęcie prowadzenia. Nie był to jednak pierwszy mecz, gdy Golnica nie potrafi wykorzystać swoich sytuacji. Te, jak wiadomo, lubią się mścić. Jeszcze przed przerwą Golnica straciła 2 bramki.

Po przerwie nie było lepiej. Utrata trzeciego gola mocno podłamałaby wiele zespołów. Golnica pokazała jednak swój pazur. Strzelona bramka na 1:3 napędziła cały zespół. Do 90 minuty Golnica jednak przegrywała 2:3. Wówczas do gospodarzy uśmiechnęło się szczęście. W doliczonym czasie Krzysztof Urbanowicz wprawił miejscowych kibiców w radość. Jeszcze większa euforia zapanowała wśród członków zespołu LKS Lipa, którzy przyglądali się wydarzeniom w Ryczywole.

Radość LKS miała swoje fundamenty. W sobotę punkty stracił także Płomień Połajewo. W tej sytuacji wygrana w niedzielę z zespołem Błękitnych dawała drużynie trenera Mariusza Drewicza dawała prowadzenie w tabeli. LKS wykorzystał swoją szansę i po bramkach Szachta i Łusiewicza pokonał rywali 2:0.

Punkt wywalczył w meczu z liderem zespół Wełny Rogoźno. W meczu wyjazdowym z rezerwami Lechii Kostrzyn prowadził 1:0 po bramce Rączkowiaka. Gospodarze odpowiedzieli jedną bramką i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Ważną wygraną odniósł zespół Orkanu Objezierze. Tym razem okazał się lepszy od KS Okoń Sapowice. W wyższych klasach rozgrywek mozna robić zakłady sportowe i korzystać z freebet bez depozytu.

Nielba ll Wągrowiec - Tornado Tarnowo 13:0

Lipski Klub Sportowy awansował do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski.
Lipski Klub Sportowy utrzymał pozycję lidera wielkopolskiej gr.2 A-klasy. Komplet punktów zdobyła Rożnovia.
LKS Lipa pokonał 14.04.2024, Huragan Młynkowo 4:0. Mecz podsumował trener Mariusz Drewicz.
Damian Chmielewski zagra wiosną w barwach Lipskiego Klubu Sportowego.  To jego powrót do Lipy po 1,5 roku.
Spotkanie Warty Wartosław z LKS Lipa zostało odwołane z powodu warunków atmosferycznych.
Eliasz Wieczorek stał się jednym z podstawowych zawodników Lipskiego Klubu Sportowego.
Lipski Klub Sportowy zremisował z Golnicą Ryczywół 3:3. Po meczu wypowiedzieli się przedstawiciele obu drużyn.