Przejdź do głównej treści

Kolejne sparingi ligowców

| Łukasz | LKS Lipa

LKS Lipa, Rożnovia Roznowo i MKS Sparta zagrały kolejne mecze sparingowe.

O 11:00 na boisko wybiegły w Lipie drużyny LKS i Świtu Piotrowo. W tej drugiej zobaczyć było można Dawida Golona. Gospodarze kolejny raz pokonali rywali. Na dwie bramki Świtu LKS odpowiedział 5 razy.

Komplet wyników meczy towarzyskich:

LKS Lipa - Świt Piotrowo 5:2

KS Rożnovia Rożnowo - LZS Baborówko 3:9

MKS Sparta Oborniki - Wiara Lecha 1:2

O godz. 18:00 w Uchorowie zagra Tornado Tarnowo.

Łukasz Rozmiarek i Wiktor Iwanow dołączyli do drużyny Lipskiego Klubu Sportowego. Pierwszy z nich już zadebiutował w zespole Sławomira Szczepskiego.
Orzeł Osiek przegrał z Lipskim Klubem Sportowym 1:2. Dla zespołu z Lipy to już trzecia wygrana z trenerem Sławomirem Szczepskim.
Sławomir Szczepski został trenerem Lipskiego Klubu Sportowego. Klub poinformował o tym na swojej stronie.
Mariusz Drewicz nie był długo na trenerskim bezrobociu. Jego nowy pracodawca pochwalił się podpisaniem umowy z nim.
Trener Mariusz Drewicz zakończył współpracę z Lipskim Klubem Sportowym. To zaskakująca informacja w lokalnym świecie sportu.
LKS Lipa zagra w nowym sezonie m.in. z Płomieniem Połajewo, Polonią Jastrowie, czy GLKS Wysoką. Pierwszy mecz zagra w Rosku, a w drugiej kolejce podejmie Sokół Mieścisko.
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej poinformował dzisiaj, że Lipski Klub Sportowy zagra w sezonie 2025/2026 w lidze okręgowej.