LKS połamał rogi Rokicie (film)

| Łukasz | LKS Lipa

LKS Lipa zdemolował sportowo drużynę Rokity Rokietnica.

Spotkanie w Lipie zapowiadało się niezwykle ciekawie. Oba zespoły marzą o awansie do A-klasy. Bezpośredni pojedynek rywalizaujacych o jeden cel drużyn zapowiadał się atrakcyjnie dla kibiców. Na boisku szybko jednak plany gości zostały zweryfikowane. Już bowiem w pierwszych minutach LKS objął prowadzenie 2:0. Ciężkie warunki pogodowe nie zatrzymywały Lipy. Do przerwy gospodarze zdobyli kolejne dwie bramki i prowadzili 4:0.

Po zmianie stron boiska ataki LKS nie wyhamowały. Gospodarze wykorzystywali błędy zmęczocnych rywali, którzy przyjechali w okrojonej kadrze. Licznik bramek zatrzymał się dopiero na 10 ku uciesze samych zawodników, ale i także kibiców.

Spotkanie LKS pokazało siłę drużyny trenera Mariusza Drewicza. Szeroki skład i dobre przygotowanie fizyczne było fundamentem do niedzielnej wygranej. Kolejny raz swoją szansę otrzymali juniorzy i w pełni ją wykorzystują. Strzelcy bramek: Szymon Szacht 3, Kamil Chmielewski 3, Tomasz Stokłosa 1, Kamil Rembacz 1, Filip Łusiewicz 1, Sławomir Osak 1

Tak padały bramki w drugiej części spotkania youtube.com/eoborniki

LKS Lipa -Huragan Młynkowo 4:0 / 14.04.2024

LKS Lipa pokonał 14.04.2024, Huragan Młynkowo 4:0. Mecz podsumował trener Mariusz Drewicz.

Damian Chmielewski wraca do LKS Lipa

Damian Chmielewski zagra wiosną w barwach Lipskiego Klubu Sportowego.  To jego powrót do Lipy po 1,5 roku.

Mecz Warta Wartosław - LKS Lipa odwołany

Spotkanie Warty Wartosław z LKS Lipa zostało odwołane z powodu warunków atmosferycznych.

Eliasz Wieczorek. Z Ocieszyna do Lipy (foto)

Eliasz Wieczorek stał się jednym z podstawowych zawodników Lipskiego Klubu Sportowego.

LKS Lipa - Golnica Ryczywół 3:3. Komentarze pomeczowe

Lipski Klub Sportowy zremisował z Golnicą Ryczywół 3:3. Po meczu wypowiedzieli się przedstawiciele obu drużyn.

Gracjan Olech: Trochę zawirowań było z tą naszą ligą

Lipski Klub Sportowy zaczyna nowy sezon od spotkania z Wartą Obrzycko.