Druga z rzędu przegrana LKS, wygrana Golnicy i Wełny

| Łukasz | Golnica Ryczywół

Golnica Ryczywół, Sparta Oborniki i Wełna Rogoźno cieszyły się w weekend ze zdobycia kompletów punktów. Kolejny ważny punkt wywalczyła Rożnovia.

Lipski Klub Sportowy kontynuuje serię spotkań z zespołami z czuba tabeli. Po ubiegłotygodniowej przegranej u siebie z Orłem Gulcz zespół z gminy Ryczywół czekał wyjazd do kolejnego wymagającego przeciwnika. Zieloni Gaj Mały na własnym boisku są bardzo groźnym zespołem. Niestety przekonał asię o tym drużyna trenera Mariusza Drewicza. Zieloni wygrali spotkanie 3:1 i w ten sposób zagęściło się wśród zespolów z górnej części tabeli A-klasy. LKS będzie miał okazję przerwać serię 2 przegranych za tydzień w meczu z liderem, Fortuną Wieleń.

Dużo powodów do radości mieli za to piłkarze Golnicy Ryczywół. W sobotnie popołudnie zainkasowali 3 punkty. Błękitni Kuźnica Czarnkowska będą chcieli szybko zapomnieć o tym spotkaniu. W pierwszej części stracili 4 bramki, a w drugiej odsłonie jeszcze 3. Wynik 7:0 na pewno poprawi atmosferę w klubie ze Szkolnej przed kolejnym ważnym meczem w Obrzycku.

O poprawę nastroju wśród kibiców walczyli tego samego dnia piłkarze Wełny. Po wysokiej przegranej przed tygodniem pokazali się ze zdecydowanie lepszej strony. Pokonując w sobotę Piasta Łubowo 4:0 umocnili swoją pozycję w środku tabeli A-klasy. Za tydzień Wełna zagra z Koziołkiem Poznań.

Walcząca o utrzymanie się w lidze okręgowej Rożnovia musiała grać z kolejną drużyną z górnej części tabeli. Tym razem rywalem był Radwan Lubasz. Zespół trenera Mikołaja Wicbergera pokazał w tym meczu charakter. Bramkę na 2:2 zdobył ,za sprawą Kamila Andrzejewskiego, w 98 minucie!

Nie miał tyle szczęścia Orkan Objezierze. Grając z TSG Kamieniec stracił bramkę na 2:3 w 95 minucie gry.

Derby w Ryczywole. Powiedzieli po meczu

RKS Wełna Rogoźno pokonał Golnicę Ryczywół 2:0 (1:0). Co po meczu powiedzieli przedstawiciele obu drużyn?

Pewne punkty Golnicy, LKS Lipa i Wełny

Golnica Ryczywół, LKS Lipa oraz Wełna Rogoźno wywalczyły w ostatniej kolejce komplet punktów.

Bartosz Nowak i Patryk Złoch w Golnicy

Golnica Ryczywół trenuje i wzmacnia się przed nowym sezonem.

Wełna Rogoźno i Golnica ponownie w jednej grupie. LKS Lipa zostaje w A-klasie

Kibice Golnicy Ryczywół, LKS Lipa i Wełny Rogoźno mogą z entuzjazmem wyczekiwać startu rozgrywek A-klasy. Wszystkie zespoły zagrają w tej samej grupie.

Dawid Gruchot: Już sparingi pozwalały wierzyć, że zbudowaliśmy dobrą formę

Golnica Ryczywół podejmuje w niedzielne południe Wenus Jędrzejewo. Gospodarze powalczą o komplet punktów i podtrzymanie serii nieprzegranych meczy do 9!