fbpx

W derbach lepsza drużyna Futsalu Leszno (film)

KS Futsal Oborniki przegrał sobotnie derby z Futsalem Leszno 2:6 (2:4).

Do spotkania gospodarze przystępowali z obawami. Z gry przez kartki wyłączony został Mikołaj Siwecki. Przez kontuzje nie grali Marcin Antczak i Maciej Antokolski. Na domiar złego w ostatniej chwili ze składu wypadł też Mikołaj Orczykowski. Mocne osłabienie drużyny dało się we znaki oborniczanom.

Już w s 6 sekundzie leszczynianie objęli prowadzenie. Niewiele czasu upłynęło, a na tablicy było już 0:2. Bramka kontaktowa niewiele pomogła, bo kolejny błąd w defensywie i oborniczanie przegrywali 1:3. Druga bramka gospodarzy ponownie podniosła na duchu miejscowych kibiców. Niestety do przerwy goście zdobyli jeszcze czwartą bramkę. 

Po przerwie kolejne błędy oborniczan i na dodatek niesłuszna czerwona kartka dla Jacka Sandera przelały goryczę. KS Futsal starał się, ale tego dnia nie było szans na lepszy wynik. Drużyna z Leszna skutecznie wypunktowała błędy w defensywie gospodarzy i mogła się cieszyć z wygranej w Obornikach. 

Wg informacji uzyskanych z KS Futsal Oborniki zespół odwołał się od czerwonej kartki. Brak Jacka Sandera może być bardzo dużym osłabieniem przy obecnej sytuacji kadrowej. W sobotę 24 listopada do Obornik przyjedzie zespół z Lęborka.