fbpx

Wygrana KS Futsal z Team Lębork (skrót)

wygrana ks futsal oborniki z team lebork

KS Futsal Oborniki pokonał 2:1 (2:0) drużynę Team Lębork.

Gospodarze przystąpili do meczu podbudowani wygranymi z Unisław Team (1. PLF) oraz z Automobile Konin (HPP). Oborniczanie liczyli bardzo na wygraną, ale goście mieli podobny cel w tym meczu.

Pierwsza odsłona meczu to kontrola gry przez gospodarzy. Efektem tego były 2 bramki. Najpierw w 6 minucie Mikołaj Orczykowski wykorzystał fatalny błąd obrońcy rywali, a 3 minuty później skutecznym strzałem popisał się Jacek Sander. Obie akcje były efektem mądrej gry oborniczan, którzy utrudniali rozgrywanie piłki rywalom i przechwytywali futbolówkę.

Po przerwie przez długi czas oborniczanie skutecznie odpierali ataki zespołu Team. Duże zaangażowanie w grę na całym boisku kosztowało ich jednak utratę sił. Goście coraz groźniej atakowali, ale na posterunku był Marek Gonda, bądź skutecznie blokowali strzały przeciwników jego koledzy.

Goście w ostatnich minutach meczu zdecydowali się na grę bez bramkarza. Przyniosło to efekt w 39 minucie spotkania. Oborniczanie nie wpadli w panikę i konsekwentnie kontynuowali założenia narzucone przez trenera Bartosza Łeszyka. To przyniosło zamierzony efekt i KS Futsal mógł w końcu cieszyć się ze zwycięstwa przy ul. Obrzyckiej 88.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania.