KS Futsal Sparta Oborniki najlepszy w Mikołajkowym Turnieju Futsalowym (film)

| Łukasz | Futsal

ks futsal sparta oborniki najlepszy w Mikolajkowym Turnieju Futsalowym

KS Futsal Sparta Oborniki zwyciężył w Mikołajkowym Turnieju Futsalowym rozegranym w Objezierzu.

9 grudnia w hali sportowej w Objezierzu spotkało się 8 drużyn. W turnieju zagrały: 3 zespoły KS Futsal Sparta Oborniki, 2 Błękitnych Owińska, Orkan Objezierze, Iskra Ludomy oraz Mieszko Gniezno.

Po kilku godzinach emocjonującej rywalizacji najwyższe miejsce na podium przypadło pierwszej drużynie KS Futsal Sparta Oborniki. W finale pokonał Orkan Objezierze. Trzecią lokatę wywalczył II zespół KS Futsal Oborniki.

8.      KS FUTSAL SPARTA III OBORNIKI

Organizatorem turnieju był KS Futsal Oborniki z prezesem Leszkiem Wicherkiem na czele. Za opiekę medyczną odpowiadał Eugeniusz Gacek, a rozjemcą na boisku był Waldemar Jastrząbek. Tadeusz Ratajczak odpowiadał za komentowanie zawodów.

W turnieju wystąpiła wspólna drużyna KS Futsal Oborniki i MKS Sparta Oborniki. To efekt porozumienia prezesów obu klubów. Tym sposobem za szkolenie młodzieży odpowiadają trenerzy: Mikołaj Wicberger i Dawid Orczykowski.

Przegrana KS Futsal Oborniki

Nie udało się przywieźć obornickim futsalistom punktów z pobliskiego Moraska.

KS Futsal Oborniki nie zagra w 1. Polskiej Lidze Futsalu

Oborniki nie będą reprezentowane przez KS Futsal Oborniki w rozgrywkach 1. Polskiej Ligi Futsalu.

KS Futsal Oborniki z remisem. Bohaterem Szepczyński

Klub Sportowy Futsal Oborniki zremisował w przedostatnim meczu sezonu z zespołem ze Zgierza 5:5.

Wielkanocne zmagania futsalistów

W świąteczny weekend kolejne spotkanie ligowe zagrają oborniccy futsaliści.

Konstancja Ostrowska i Gabriela Przybył zagrają na Mistrzostwach Polski w Futsalu

Gabriela Przybył i Konstancja Ostrowska zagrają na Mistrzostwach Polski w Futsalu U16.

KS Futsal z Michałem Mielniczkiem jedzie na mecz pucharowy do Gdańska (film)

Michał Mielniczek będzie bronił bramki KS Futsal Oborniki w meczu pucharowym w Gdańsku.

Powiedzieli po meczu KS Futsal Oborniki - UKS Orlik Mosina (wywiady)

Klub Sportowy Oborniki pokonał UKS Orlik Mosina i zdobył cenne 3 punkty.