KS Futsal Oborniki uległ beniaminkowi z Kartuz 2:6 (film)

KS Futsal Oborniki ulegl beniaminkowi z Kartuz

KS Futsal Oborniki przegrał w swoim kolejnym meczu ligowym z FC Kartuzy 2:6(1:3).

Spotkanie to obfitowała w liczne błędy gospodarzy. Gdy dodamy do tego bardzo słąbą skutecznośc to wynik nie może dziwić. Gospodarze przegrali zasłużenie to spotkanie, ale fragmentami pokazali, że potrafią grać w piłkę. Niestety w niedzielne popołudnie wiele oborniczanom nie wychodziło. Szansa na rehabilitację pojawi się za 2 tygodnie w Gnieźnie.

Poniżej prezentujemy obszerny skrót z meczu oborniczan z Kartuzami. Warto zobaczyć szczególnie 2 akcj bramkowe gospodarzy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież