Remis KS Futsal Oborniki

| Łukasz | Futsal

Futsal Oborniki zremisował wyjazdowe spotkanie z FC10 Zgierz.

W sobotę kolejne spotkanie ligowe rozgrywali zawodnicy KS Futsal Oborniki. Po czwartkowej przegranej w Gdańsku dwa dni później rywalizowali w Zgierzu. Spotkanie mogło dawać duże nadzieje kibicom KS Futsal w pierwszej części. Po bramkach Marcina Marcinkowskiego i Mariusza Sawickiego goście prowadzili 2:0.

Druga połowa to zupełna zmiana wydarzeń bowiskowych. Najpierw szybko zespół ze Zgierza doprowadził do remisu, a potem objął prowadzenie 3:2. Na szczęście determinacja gości przyniosła efekty w postaci wyrównującej bramki Sawickiego. Na więcej nie starczyło czasu. W ostatnich sekundach KS Futsal grał w osłabieniu. Czerwoną kartkę za drugi żółty kartonik dostał Przemysław Michalski.

Remis 3:3 na pewno nie satysfakcjonuje nikogo w obornickim zespole. Przerwa wywołana koronawirusem niestety odbija się na grze zespołu. Oby udało się zawodnikom szybko powrócić do pełnej formy.

Kolejny mecz futsaliści zagrają w Hali OCS w środę 9 grudnia z Futbalo Białystok. Początek o godz. 19:00.

Tabela: ŁączyNasPiłka

Przegrana KS Futsal Oborniki

Nie udało się przywieźć obornickim futsalistom punktów z pobliskiego Moraska.

KS Futsal Oborniki nie zagra w 1. Polskiej Lidze Futsalu

Oborniki nie będą reprezentowane przez KS Futsal Oborniki w rozgrywkach 1. Polskiej Ligi Futsalu.

KS Futsal Oborniki z remisem. Bohaterem Szepczyński

Klub Sportowy Futsal Oborniki zremisował w przedostatnim meczu sezonu z zespołem ze Zgierza 5:5.

Wielkanocne zmagania futsalistów

W świąteczny weekend kolejne spotkanie ligowe zagrają oborniccy futsaliści.

Konstancja Ostrowska i Gabriela Przybył zagrają na Mistrzostwach Polski w Futsalu

Gabriela Przybył i Konstancja Ostrowska zagrają na Mistrzostwach Polski w Futsalu U16.

KS Futsal z Michałem Mielniczkiem jedzie na mecz pucharowy do Gdańska (film)

Michał Mielniczek będzie bronił bramki KS Futsal Oborniki w meczu pucharowym w Gdańsku.

Powiedzieli po meczu KS Futsal Oborniki - UKS Orlik Mosina (wywiady)

Klub Sportowy Oborniki pokonał UKS Orlik Mosina i zdobył cenne 3 punkty.