KS Futsal Oborniki zacznie od derbów

KS Futsal Oborniki rozpocznie sezon 2019/2020 od wyjadu do Piły.

Przygotowania KS Futsal Oborniki wchodzą w decydująca fazę. Od połowy lipca wszyscy zawodnicy przygotowywali się indywidualnie. Na początku sierpnia rozpoczęły się zajęcia w hali. We wtorki i czwartki odbywały się zajęcia siłowe pod okiem trenera Krzysztofa Nowackiego. Doszły do tego też sparingi z RED Dragons Pniewy. Ten w Obornikach zakończył się wynikiem 2:3 dla gości. W rewanżu Smoki także wygrały, ale 6:1. Dziś KS Futsal gra w Poniecu.

Oborniccy futsaliści pracują już nie tyle nad siłą co nad dynamiką i świeżością. Pierwsze spotkanie ligowe zagrają oborniczanie w Pile z Credo. Prawdopodobnie będzie to 22 września.

 

 

Kolejka 1 - 21-22 września
Pogoń 04 Szczecin - AZS UW Warszawa  
TAF Toruń - AZS UG Gdańsk  
Credo Futsal Piła - Auto Wicherek Oborniki  
Victoria Sulejówek - UMKS Zgierz  
Malwee Łódź - Mieszko Gniezno  
LZS Bojano - LSSS Lębork

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież