KS Futsal Oborniki wraca do treningów (film)

Po wakacyjnej przerwie do przygotowania do nowego sezonu rozpoczynają futsaliści z Obornik.

Szóste miejsce na zakończenie sezonu 2018/2019 nie było tym upragnionym. KS Futsal marzył o wyższej pozycji, ale do tego zabrakło przede wszystkim skuteczniejszej gry w defensywie. Nowy sezon ma stać pod znakiem silniejszej defensywy i większej skuteczności w ataku. Do tego przyczynić mają się intensywne treningi, które futsaliści rozpoczynają już dziś 6 sierpnia. 

Przypominamy mecz pucharowy KS z zespołem z Torunia. Obornicki zespół pokazał ogromną ambicję, ale do pokonania rywala zabrakło odrobiny skuteczności.

yotutube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież