fbpx

Dołącz do Akademii Piłkarskiej Reissa i odbierz piłkę! (film)

Akademia Piłkarska Reissa zaprasza w swoje szeregi. Dla nowych uczestników szkółki Piotra Reissa czekają piłki!

Zaufało nam już ponad 7000 zawodników. Wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zawodnika i zaangażowaniu profesjonalnej kadry trenerskiej które są znakami rozpoznawczymi Akademii Piłkarskiej Reissa. Obecnie prowadzimy nabory dla następujących grup wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Każdy uczestnik, który zdecyduje się przyłączyć się do naszej drużyny we wrześniu otrzyma w prezencie piłkę z oficjalnej kolekcji klubu. Dwa próbne treningi w Rogoźnie i Obornikach są zupełnie darmowe.

Wstąpienie do zespołu grającego pod egidą Akademii Piłkarskiej Reissa jest gwarantem bezpieczeństwa z uwagi na zawarte w abonamencie ubezpieczenie. Zawodnicy mają ponadto możliwość trenowania na najlepszych obiektach z wykorzystaniem w pełni specjalistycznego, atestowanego sprzętu, skorzystania z porad dietetyka klinicznego stale współpracującego z naszym klubem, a także są pod stałą opieką klubowego fizjoterapeuty.

- Bycie uczestnikiem Akademii Piłkarskiej Reissa daje różne możliwości i to, jako rodzice, cenimy najbardziej. Nie są to jedynie cotygodniowe treningi, ale także możliwość zdrowej rywalizacji w myśl zasady fair play podczas turnieju Reiss Cup czy rozgrywek Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, które odbywają się w weekendy. Dzieci mogą dzięki temu rozwijać swoją pasję, uczyć się współpracy i szacunku dla przeciwnika – mówi mama zawodnika, 8-letniego Adama.

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł realizować swoją piłkarską pasję – nie zwlekaj.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.akademiareissa.pl/lokalizacje Rogoźno i Oborniki lub pod numerem telefonu koordynatora lokalizacji - Zbigniew Chudzicki 603113016 i Rafał Ratajski 606403792

Postaw na profesjonalny start!