Skip to main content

Trwają nabory uzupełniające do Akademii Piłkarskiej Reissa

| Akademia Piłkarska Reissa | Akademia Piłkarska Reissa

Akadamie Piłkarska Reissa prowadzi nabory uzupełniające do wszystkich swoich drużyn.

Akademia założona przez byłego kapitana Kolejorza Piotra Reissa ma już 12 lat. Pod okiem trenerów APR znajduje się kilka tysięcy dzieci i młodzieży. W powiecie obornickim są 2 szkółki. Jedna mieści się w Obornikach, gdzie koordynatorem jest Rafał Ratajski (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 606403792) oraz w Rogoźnie. W tej lokalizacji Akademię nadzoruje Artur Woźniak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 782705289).

Zaufaj nam - jesteśmy specjalistami w wychowaniu dzieci poprzez sport! W naszych treningach mogą wziąć udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, już od 3 roku życia! Regularne zajęcia sportowe, które są przede wszystkim świetną zabawą, przyczynią się do wzrostu aktywności fizycznej i odporności dziecka - pisze na swojej stronie APR.                                                                                                                                                                           Wszystkie działania Akademii skupiają się na jednym, najważniejszym aspekcie - zdrowiu i szczęściu dziecka. Ponadto każdy nowy zawodnik otrzyma od nas pakiet na start:

• 2 zapoznawcze treningi,

• rezerwację miejsca w grupie treningowej,

• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

• ubezpieczenie NNW,

• udział w turniejach,

• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

​Świat wirtualny wciąga każdego – zarówno dzieci, jak i  dorosłych. Nie bez przyczyny mówi się o social – media detoksie! Wychowanie najmłodszych w dobie cyfryzacji stawia wymagająca zadania przed rodzicami! Z tej przyczyny Akademia Piłkarska Reissa nawołuje do zagrania o formę w realu, nie w necie! - zachęca Akademia Piłkarska Reissa.  Więcej informacji można znaleźć na stronie akademiareissa.pl  Listę lokalizacji APR oraz kontakty do opiekunów znajdują się tutaj- APR lokalizacje.

 

 

Weź udział w konkursie Akademii Piłkarskiej Reissa na Zdjęcie Roku 2023!

Akademia Piłkarska Reissa zaprasza do udziału w konkursie na Zdjęcie Roku 2023!

Bartosz Zaranek z bramką w meczu z Lechią Zielona Góra

Bartosz Zaranek wpisał się na listę strzelców w meczu juniorów młodszych Lecha Poznań z Lechią Zielona Góra.

Akademia Piłkarska Reissa obchodzi urodziny. Czeka moc nagród!

Akademia Piłkarska Reissa obchodzi w tym tygodniu urodziny. Przygotowano z tej okazji wiele konkursów i nagród.

W weekend wielkie emocje z udziałem Akademii Piłkarskiej Reissa z Obornik

Już w najbliższą sobotę odbędą się Wielkie Finały Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, na które z niecierpliwością czekają nasi finaliści z grup B2 i C z Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Akademii Piłkarskiej Falubaz. Sobotni turniej to zwieńczenie rozgrywek, trwających od marca i d...

Trener Sławomir Szczepski z wyróżnieniem

Sławomir Szczepski otrzymał wyróżnienie w kategorii Trener Roku. Nagrodę odebrał podczas konferencji FOOTBALLPRO COACHING 2023 organizowanej przez Akademię Piłkarską Reissa.

Oddaj głos na obornickiego trenera

Trener Sławomir Szczepski ma szansę zostać najlepszym spośród 7 Wspaniałych. Plebiscyt organizuje Akademia Piłkarska Reissa.

Akademia Piłkarska Reissa zaprasza na zimowe półkolonie

Akademia Piłarska Reissa zaprasza do udziału w zimowych półkoloniach.