fbpx

Do końca lipca bezpłatne treningi i piłka w prezencie w Akademii Piłkarskiej Reissa

Akademia Piłkarska Reissa zaprasza na darmowe treningi w Obornikach.

To już prawie półmetek wakacji, w związku z tym Akademia Piłkarska Reissa, prowadząca na co dzień treningi w Obornikach, na Orliku przy SP4 (ul. Obrzycka 88) zaprasza do udziału w swojej lipcowej promocji. Każde dziecko, które dołączy do Akademii jeszcze w lipcu będzie mogło skorzystać z promocji bezpłatnych treningów do końca miesiąca i otrzyma piłkę klubu w prezencie.

Jednocześnie klub oferuje swoim zawodnikom możliwość obycia aż 5 treningów w tygodniu przez całe wakacje. Na co dzień trenuje w niej ponad 7400 chłopców i dziewczynek w około 130 lokalizacjach  pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej. Zajęcia odbywają się na odpowiednio do tego przygotowanych obiektach sportowych. Klub zapewnia swoim zawodnikom ciągłość rozwoju, aż do seniora.

Akademia zapewnia swoim podopiecznym ubezpieczenie zdrowotne, konsultacje z fizjoterapeutą klubowym w przypadku ewentualnych kontuzji, pomoc dietetyka, a także wsparcie psychologa.

Piłkarze Akademii poza treningami przez cały rok uczestniczą w cyklicznych turniejach: Reiss Cup, Turnieje Regionów, FootballPro Cup Masters i rozgrywki WLLP, podczas których otrzymują oni nagrody i medale.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie akademiareissa.pl i pod numerem telefonu 502 741 749.

Wybierz swoją lokalizację i dołącz do Akademii - zobacz!

Akademia Piłkarska Reissa APR