Do końca lipca bezpłatne treningi i piłka w prezencie w Akademii Piłkarskiej Reissa

Akademia Piłkarska Reissa zaprasza na darmowe treningi w Obornikach.

To już prawie półmetek wakacji, w związku z tym Akademia Piłkarska Reissa, prowadząca na co dzień treningi w Obornikach, na Orliku przy SP4 (ul. Obrzycka 88) zaprasza do udziału w swojej lipcowej promocji. Każde dziecko, które dołączy do Akademii jeszcze w lipcu będzie mogło skorzystać z promocji bezpłatnych treningów do końca miesiąca i otrzyma piłkę klubu w prezencie.

Jednocześnie klub oferuje swoim zawodnikom możliwość obycia aż 5 treningów w tygodniu przez całe wakacje. Na co dzień trenuje w niej ponad 7400 chłopców i dziewczynek w około 130 lokalizacjach  pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej. Zajęcia odbywają się na odpowiednio do tego przygotowanych obiektach sportowych. Klub zapewnia swoim zawodnikom ciągłość rozwoju, aż do seniora.

Akademia zapewnia swoim podopiecznym ubezpieczenie zdrowotne, konsultacje z fizjoterapeutą klubowym w przypadku ewentualnych kontuzji, pomoc dietetyka, a także wsparcie psychologa.

Piłkarze Akademii poza treningami przez cały rok uczestniczą w cyklicznych turniejach: Reiss Cup, Turnieje Regionów, FootballPro Cup Masters i rozgrywki WLLP, podczas których otrzymują oni nagrody i medale.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie akademiareissa.pl i pod numerem telefonu 502 741 749.

Wybierz swoją lokalizację i dołącz do Akademii - zobacz!

Akademia Piłkarska Reissa APR

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież