fbpx

W 2018 roku III Maraton Szosowy Kraina Trzech Rzek nie odbędzie się!

 

w 2018 roku iii maraton szosowy kraina trzech rzek nie odbedzie sie

W 2018 roku nie zostanie zorganizowana III edycja Maratonu Szosowego Kraina Trzech Rzek.

Informacja taka pojawiła się dziś na profilu społecznościowym OTC - Sekcja Kolarska Motoklubu Oborniki. Niestety na przeszkodzie stanęły kwestie proceduralne. Pełen komunikat Sekcji prezentujemy poniżej:

Z ogromną przykrością informujemy, że w 2018 r. nasz maraton nie odbędzie się.
Tak trudna dla nas decyzja nie jest w żaden sposób związana z sytuacją jaka obecnie nastąpiła w cyklu SUPERMARATONÓW, lecz została podyktowana problemami proceduralnymi związanymi z organizacją tak dużej imprezy (kwestia otrzymania pozytywnych opinii i zgód odpowiednich instytucji).
... Pragniemy Wszystkich Was przeprosić za zaistniałą sytuacje, a jednocześnie bardzo serdecznie podziękować za to, że obdarzyliście nas ogromnym zaufaniem, a impreza przez dwie poprzednie edycje znalazła się na czołowym miejscu w cyklu pod względem frekwencji – w obu maratonach uczestniczyło prawie 1400 zawodniczek i zawodników!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy Wam również za wszelkie pochwały jak i negatywne opinie bo tylko dzięki Wam wiedzieliśmy co jeszcze należy poprawić, dopracować, tak aby każdy Uczestnik naszej imprezy wracał zadowolony nie tylko pod względem sportowym.

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować również naszym Sponsorom, ale przede wszystkim osobom i instytucjom, bez których tak wielkie przedsięwzięcie nigdy by się nie odbyło:

- Burmistrzowi Obornik wraz z Zespołem
- LGD Kraina Trzech Rzek
- Zarządowi Motoklubu Oborniki
- Obornickiemu Centrum Sportu
- Obornickiemu Ośrodkowi Kultury
- Straży Miejskiej w Obornikach
- Komendzie Powiatowej Policji w Obornikach
- OSP Rożnowo
- OSP Huta
- OSP Ryczywół
- OSP Ludomy
- Szkole Podstawowej nr 4 im. Unicef w Obornikach
- Sołtysowi wsi Gębice
i wiele, naprawdę wiele osób, których zaangażowanie i bezinteresowne działanie przyczyniło się do myślę dobrej organizacji dwóch naszych imprez w cyklu Pucharu Polski w Supermaratonach szosowych.
Jeszcze raz serdecznie Wam wszystkim dziękujemy, pozdrawiamy i do zobaczenia w…. przyszłości.

Zarząd
Sekcji Kolarskiej OTC
Motoklubu Oborniki