Przejdź do głównej treści

Siatkarze już wspierali WOŚP w Rogoźnie

| eoborniki.pl, um rogoźno | Na sportowo

siatakarze juz wspierali wosp w rogoznie

W Rogoźnie siatkarze już wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W minioną sobotę 6 stycznia br. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich odbył się zorganizowany w ramach Gminnej Ligi Piłki Siatkowej turniej siatkówki „Wspieramy WOŚP”. W imprezie towarzyszącej 26 Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rogoźnie udział wzięło 10 drużyn. Spotkanie otworzył burmistrz Roman Szuberski oraz Katarzyna Erenc-Szpek-szefowa sztabu oraz Zbigniew Chudzicki-członek sztabu odpowiedzialny za imprezy towarzyszące. Burmistrz życzył wszystkim wesołej zabawy i gratulował zaangażowania w pomoc dla najmłodszych.

Pierwsze spotkanie rozegrali zawodnicy z Murowanej Gośliny – Volley Bulls z Mongolskimi Zbieraczami Kapusty. Po zaciętym meczu  Byczki z Murowanej wygrały 3 do 0 z grupą prowadzoną przez Lidię Kapczyńską. Drugie spotkanie rozegrali ze sobą Nocą Mocni i Rezerwiści. Drużyna prowadzona przez Henryka Abrahama wygrała 3 do 1 z Mocnymi. Po tych dwóch spotkaniach odbył się występ taneczny grupy Pa-Mar-Sze prowadzonej przez Małgorzatę Lang. Dziewczyny zachwyciły zawodników układami tanecznymi o czym świadczyły gromkie oklaski. Kolejny mecz rozegrały drużyny Siwy Dym i Ciamciaramciam. Drużyna nauczycieli w-f wygrała 3 do 0 z grupą prowadzoną przez Daniela Górnego. W przedostatnim spotkaniu przy siatce stanęli zawodnicy drużyny Cieciur Team Bartosza Tabata i Będzie Dobrze Szymona Polcyna. Wyrównany mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Cieciur Team.

wośp rogoźno 2

Na koniec turnieju w meczu zmierzyła się drużyna Rogoźna i drużyna utworzona specjalnie na ten turniej - Orły Burmistrza. Mecz zakończony wygraną Rogoźna przyniósł wiele zabawy i radości. Orły wygrały jedynie jeden set przegrywając tym samym z drużyną prowadzoną przez Dominika Zawiskiego. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Burmistrz Rogoźna, który stanął do rywalizacji jak prawdziwy siatkarz.

Każda drużyna otrzymała puchar za udział w turnieju a każdy zawodnik zagrał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gdzie w 26 finale gramy bo lubimy! W czasie całego turnieju trwała zbiórka na Orkiestrę, która w tym roku gra dla wyrównania szans noworodków.

Zapraszamy na kolejne imprezy Wielkiej Orkiestry w Rogoźnie a kibiców piłki siatkowej co sobotę na rozgrywki Gminnej Ligi Piłki Siatkowej.

Dziękujemy za każdy grosz, który znalazł się w puszce, zaangażowanie zawodników i super sportową atmosferę jaką wprowadzacie.

Piłkarskie emocje kibiców są rozgrzewane nie tylko przez wydarzenia na boisku, ale również przez decyzje podejmowane po analizie VAR. Choć wielu fanów uważa wideoweryfikację za korzystną zmianę w futbolu, to 51 proc. odczuwa napięcie już w momencie rozpoczęcia analizy – wynika z badania przeprowadz…
Jest poniedziałek i nikt nie byłby zdziwiony, gdyby feta kibiców i piłkarzy Lecha Poznań wciąż trwała. Nie ma się jednak czemu dziwić, bowiem okazja jest naprawdę wyjątkowa. Lech zdobył okrągłe, 10. mistrzostwo Polski i po raz pierwszy od lat obronił trofeum!
Jeśli szukasz treningu, który połączy siłę, elastyczność i mobilność w jednym, pilates reformer to idealne rozwiązanie. Na urządzeniach Merrithew może ćwiczyć każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania. Odkryj, czym jest pilates reformer, jak może poprawić Twoje samopoczucie i wprowadzić nową jako…
Zawodnicy KS Akademii SUP Rogoźno wrócili z medalami z Długodystansowych Mistrzostw Polski SUP w Wolsztynie. Złoto wywalczył Kacper Jaroć, a brąz zdobył Mateusz Troczyński.
To idealna okazja na niedzielny spacer nabrzeżem. Od soboty na Jeziorze Rogozińskim trwają emocjonujące zmagania żeglarzy w klasie Omega. Organizowane przez Klub Żeglarski „KOTWICA” wydarzenie przyciągnęło fanów sportów wodnych z całego regionu. Dziś czeka nas finałowa odsłona rywalizacji, a aura s…
Liliana Chudzicka i Lena Walich wezmą udział w zgrupowaniu kadry wojewódzkiej w Kórniku.
Matylda Woźniak z Warty Oborniki zajęła 4 miejsce w II Grand Prix Wielkopolski. Turniej odbył się w Poznaniu.