fbpx

Siatkarze już wspierali WOŚP w Rogoźnie

siatakarze juz wspierali wosp w rogoznie

W Rogoźnie siatkarze już wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W minioną sobotę 6 stycznia br. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich odbył się zorganizowany w ramach Gminnej Ligi Piłki Siatkowej turniej siatkówki „Wspieramy WOŚP”. W imprezie towarzyszącej 26 Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rogoźnie udział wzięło 10 drużyn. Spotkanie otworzył burmistrz Roman Szuberski oraz Katarzyna Erenc-Szpek-szefowa sztabu oraz Zbigniew Chudzicki-członek sztabu odpowiedzialny za imprezy towarzyszące. Burmistrz życzył wszystkim wesołej zabawy i gratulował zaangażowania w pomoc dla najmłodszych.

Pierwsze spotkanie rozegrali zawodnicy z Murowanej Gośliny – Volley Bulls z Mongolskimi Zbieraczami Kapusty. Po zaciętym meczu  Byczki z Murowanej wygrały 3 do 0 z grupą prowadzoną przez Lidię Kapczyńską. Drugie spotkanie rozegrali ze sobą Nocą Mocni i Rezerwiści. Drużyna prowadzona przez Henryka Abrahama wygrała 3 do 1 z Mocnymi. Po tych dwóch spotkaniach odbył się występ taneczny grupy Pa-Mar-Sze prowadzonej przez Małgorzatę Lang. Dziewczyny zachwyciły zawodników układami tanecznymi o czym świadczyły gromkie oklaski. Kolejny mecz rozegrały drużyny Siwy Dym i Ciamciaramciam. Drużyna nauczycieli w-f wygrała 3 do 0 z grupą prowadzoną przez Daniela Górnego. W przedostatnim spotkaniu przy siatce stanęli zawodnicy drużyny Cieciur Team Bartosza Tabata i Będzie Dobrze Szymona Polcyna. Wyrównany mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Cieciur Team.

wośp rogoźno 2

Na koniec turnieju w meczu zmierzyła się drużyna Rogoźna i drużyna utworzona specjalnie na ten turniej - Orły Burmistrza. Mecz zakończony wygraną Rogoźna przyniósł wiele zabawy i radości. Orły wygrały jedynie jeden set przegrywając tym samym z drużyną prowadzoną przez Dominika Zawiskiego. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Burmistrz Rogoźna, który stanął do rywalizacji jak prawdziwy siatkarz.

Każda drużyna otrzymała puchar za udział w turnieju a każdy zawodnik zagrał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gdzie w 26 finale gramy bo lubimy! W czasie całego turnieju trwała zbiórka na Orkiestrę, która w tym roku gra dla wyrównania szans noworodków.

Zapraszamy na kolejne imprezy Wielkiej Orkiestry w Rogoźnie a kibiców piłki siatkowej co sobotę na rozgrywki Gminnej Ligi Piłki Siatkowej.

Dziękujemy za każdy grosz, który znalazł się w puszce, zaangażowanie zawodników i super sportową atmosferę jaką wprowadzacie.