fbpx

Wakacyjny Turniej Piłki Siatkowej

W sobotę 20.08.2011 w sali Zespołu Szkół Agrobiznesu im. Dezyderego Chłapowskiego odbył się wakacyjny turniej piłki siatkowej o puchar burmistrza Rogoźna. Był to po nocnym turnieju w piłkę nożną i turnieju koszykówki trzeci w te wakacje turniej o puchar włodarza miasta organizowany przez gminę.

Rozgrywki rozegrano w systemie każdy z każdym. Dużą atrakcję stanowiły dziewczęta z Parkowa, które poza wdziękiem zaprezentowały również dobry poziom, nie ustępując w umiejętnościach i zapale drużynom męskim. Po zaciętej rywalizacji chlubne pierwsze miejsce na podium i puchar zdobył męski zespół Parkowskiego Towarzystwa Sportowego, który występował w składzie: Dawid Mikołajczak, Sebastian Mikołajczak, Bartłomiej Witt, Kamil Andrzejewski, Emil Cymer, Dajan Nowak, Adrian Zenger i Damian Lis. Drudzy byli Old Boy’s Rogoźno, a trzeci drużyna o wesołej nazwie Glejzy składająca się również z rogozińskich zawodników.

Turniej sprawnie poprowadzili zastępca burmistrza Krzysztof Ostrowski i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Chudzicki, którego żona Monika stanowiła nieocenioną pomoc serwując zawodnikom gorące i zimne napoje oraz częstując wyśmienitymi ciastami wypieku własnego i pani Ostrowskiej - małżonki zastępcy burmistrza. Uczestników wydarzenia odwiedził dyrektor agrobiznesu Jarosław Łatka, który przez dłuższy czas przyglądał się zdrowej, sportowej rywalizacji na swoim obiekcie. Wszystkim występującym drużynom wręczono pamiątkowe dyplomy.

źródło UM Rogoźno, red.B.Cisowski