fbpx

Za nami IV turniej Planety Szczypiorniaka

Za nami IV turniej Planety Szczypiorniaka

W poniedziałek 19.05.2014 w Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego odbył się czwarty już turniej piłki ręcznej z cyklu „Planeta Szczypiorniaka.

Do rywalizacji stanęło osiem drużyn ze szkół podstawowych gminy Oborniki z klas piątych i młodszych. Były to trzy drużyny Szkoły Podstawowej nr 2, dwie drużyny Szkoły Podstawowej w Chrustowie, drużyna Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4 i Szkoły Podstawowej w Rożnowie.

Drużyny rywalizowały w dwóch grupach systemem każdy z każdym.

Grupa A

Grupa B

SP 2 klasa 4

SP 2 klasa 5

SP 2 dziewczyny

SP 3

SP 4

SP Rożnowo

SP Chrustowo

SP Chrustowo klasa 4

Po fazie grupowej rozpoczęła się rywalizacja o miejsca. Drużyna z największą liczbą punktów z każdej grupy walczyła o miejsce pierwsze, kolejne drużyny o miejsca trzecie, piąte i siódme. Klasyfikacja końcowa turnieju wyglądała następująco:

 Wyniki: Najskuteczniejsi w drużynach: 

  1. SP 2 Oborniki kl. 4: Andrzejewski Denis (19)
  2. SP 2 Oborniki kl 5: Kalicki Oskar (12)
  3. SP Rożnowo: Perski Dawid (9)
  4. SP Chrustowo kl 5: Araszkiewicz Daniel (5)
  5. SP 4 Oborniki: Karasiewicz Rafał (7)
  6. SP 3 Oborniki: Pocentek Filip(4), Szymczak Przemysław(4)
  7. SP 2 dziewczyny: Winiarska Natalia (4)
  8. SP Chrustowo kl 4:

    Nad przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego, którzy swoją pasję do piłki ręcznej pragną przekazywać kolejnym pokoleniom: Joanna Gawlik (SP Chrustowo), Alina Dyżlą (SP 2), Marek Arciszewski (SP 4), Tomasz Witaszak (SP 3), Przemysław Cebulski (SP Rożnowo).

  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejny, ostatni w tym roku szkolnej turniej z cyklu Planeta Szczypiorniaka, którego organizatorem będzie Szkoła Podstawowa w Rożnowie.