fbpx

Bogdanowo było na meczu Lecha Poznań (foto)

Bogdanowo było na meczu Lecha PoznańWspaniała atmosfera na trybunach i wiele bramek były ozdobą sobotniego meczu na INEA Stadion w Poznaniu, w którym Lech Poznań zmierzył się z Jagiellonią Białystok. Na żywo obserwowali to wszystko uczestnicy wyjazdu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Bogdanowo - Zawsze Aktywni (BZA).

Mecz Kolejorza był pierwszym z zaplanowanych wyjazdów przez bogdanowską organizację w tym roku. O komentarz poprosiliśmy 2 fanki Lecha Adę Polus i Olę Migaszewską z Młodzieżowej Rady Miejskiej:

Byłyśmy jesienią na meczu Lecha z Pogonią Szczecin -  niestety przegranym. Atmosfera tamtego spotkania i tego z Jagą to jak niebo i ziemia. Siedzieliśmy teraz blisko kotła dzięki czemu można było poczuć tę pozytywną energię płynacą od najwierniejszych sympatyków. Chcemy jechać ponownie!

To życzenie ma się spełnić za miesiąc. 10/11 maja Stowarzyszenie planuje kolejny wyjazd do Poznania. Chętnych nie brakuje. Już w tej chwili rezerwowane są autokary. Prawdopodobnie będa potrzebne aż 3, gdyż zgłaszają się nie tylko mieszkańcy Bogdanowa, ale już tradycyjnie Kowalewka i Ocieszyna. Zapytania także są z Lulina i Obornik.

Nie jest żadną tajemnicą, że przy dużej grupie łatwiej wynegocjować korzystniejsze ceny biletów, ale i także przewoźnicy są skorzy do dawania rabatów - mówi Łukasz Kasperski z BZA. W tym roku celem nr 1 jest dla nas wycieczka weekendowa do Krakowa. Interesującym pomysłem powinien być także wyjazd do Torunia do fabryki pierników połączony ze zwiedzaniem miasta. Szczegóły powinny być znane jeszcze w tym tygodniu. Podamy je na stronie Bogdanowa i na fanpage'u naszego Stowarzyszenia.

Oczywiście będziemy informować o kolejnych inicjatywach Stowarzyszenia Bogdanowo - Zawsze Aktywni.