fbpx

Tenisiści stołowi z UKS TS z kolejnymi sukcesami (foto)

Niezwykle udany początek drugiej części sezonu zanotowali zawodnicy UKS TS Oborniki występujący w II lidze.

18.01.2014r w Niechanowie odbył się finałowy turniej Drużynowego Pucharu Polski Kobiet edycja Wlkp. Drużyna występująca w składzie: Agnieszka Koch, Agnieszka Lipska, Monika Iracka zajęła wysokie 2 miejsce ulegając w finale drużynie KS Stella Niechan I Gniezno występującej na co dzień w I lidze tenisa stołowego.

Następnego dnia tj.19.01.2014r przystąpiły do rozgrywek ligowych nie dając najmniejszych szans drużynie GLKS Orlęta Czacz pokonując pewnie 9:1 tego samego dnia odniosły kolejne zwycięstwo tym razem rozbijając drużynę Polonii Śmigiel także 9:1. Wysoka dyspozycja dziewcząt pokazuje aspiracje do gry w rozgrywkach I ligi tenisa stołowego.

Aktualnie w tabeli II ligi zajmują 2 miejsce i jeśli utrzymają wysoką formę to awans jest bardzo realny.

19.01.2014r w Dąbczu odbył się finałowy turniej Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn edycja Wlkp. UKS TS Oborniki w składzie: Wojciech Waligórski ,Miłosz Sobkowiak, Michał Iracki zajęli bardzo wysokie 2 miejsce w finale turnieju ulegając tylko drużynie KS Krotosz Krotoszyn, która w swoich szeregach ma zawodników występujących w przeszłośći w I lidze.

Zawodnicy z Obornik pokazali się na turnieju z bardzo dobrej strony ich determinacja oraz upór w dążeniu do celu pokazuje iż wiele sukcesów będzie dziełem tenisistów UKS TS Oborniki.