fbpx

Byli rowerami nad morzem, pojadą w góry

Dwóch zawodników Rożnovi Rożnowo postanowiło w nietypowy sposób przygotować się do nadchodzącego sezonu rozgrywek poznańskiej 2 grupy a-klasy. Panowie w osobach : Przemek Szrama i Adrian Szymot wybrali jedno z najcięższych wyzwań. Udali się na wycieczkę rowerową....... nad morze.

Trudna droga, ale nie niemożliwa dla tej dwójki. Wliczając postoje na uzupełnienie płynów, energii i przerwy obiadowej oraz półgodzinnej wymuszonej pauzy spowodowanej ulewą, pokonali dystans 222 km w 12 godzin i 37 minut. Wyczyn godny pochwały i z pewnością bardzo trudny. Pomyślicie, gdzie bagaże, ręcznik, ubrania na każdą pogodę i inne z pozoru potrzebne rzeczy do życia. Oni posiadali jedynie zwykłe plecaki, w których mieli najbardziej potrzebne rzeczy. Pełni zapału i determinacji wyruszyli o 6 rano z Obornik w stronę Bałtyku i dotarli tego samego dnia przed godz. 19.

Taki nietypowy "trening" przedsezonowy z pewnością przejdzie do historii i utkwi im w pamięci na długi czas. Ogromne gratulacje i powodzenia w podbijaniu polskich gór! To tam właśnie planują się wybrać w niedalekiej przyszłości piłkarze Rożnovii.