fbpx

Zapraszamy na turnieje tenisowe

Prezes MKS TS Warta Oborniki Stanisław Hyżyk zaprasza wszystkich do udziału w turniejach tenisa stołowego organizowanych przez ten klub. Najbliższe imprezy odbędą się 20 i 27 kwietnia.

20 kwietnia klub organizuje I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Dzieci. Zapisy odbywać się będą kwadrans przed zawodami. Dzieci z klas I-III zaczynają o 10:00, a z IV-VI 2 godziny później. Wpisowe wynosi odpowiednio 3 i 5zł. Turniej odbędzie się w Gimnazjum nr 3 w Obornikach.

Tego samego dnia i w tym samym miejscu, ale o godz. 16:30 rozegrany zostanie Dwójkowy Turniej Tenisa Stołowego Amatorów. Zawody skierowane dla dorosłych osób mają wspomóc finansowo klub. Wpisowe w wysokości 25zł od pary przeznaczone zostanie na zakup sprzętu.

Tydzień później, bo 27 kwietnia o godz. 16:30, w Gimnazjum nr 3 odbędzie się I Otwarty Turniej Rodzin. W zawodach biorą udział pary: dziecko z rocznika 1999 i młodsze oraz dorosły członek rodziny. Wpisowe w wysokości 15zł od pary przeznaczone zostanie na pokrycie kosztów organizacji zawodów.

Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w zawodach oraz do wspierania finansowego młodego klubu.