fbpx

Ferie zimowe z Obornickim Centrum Sportu

W poniedziałek  14.01.2013 r. dzieci i młodzież z Obornik rozpoczną dwutygodniową przerwę w zajęciach szkolnych jednak na nudę narzekać nie będą. Obornickie Centrum Sportu przygotowało dla wszystkich chętnych zajęcia na sportowo. Dysponujemy obiektami na których umilimy czas każdemu z osobna, zapraszamy na zapoznanie się z programem „FERIE NA SPORTOWO Z OBORNICKIM CENTRUM SPORTU”.

Okres zimowych wakacji rozpoczyna się 14.01.2013 natomiast my ruszamy już 12.01.2013 tj. sobota  godz. 12.00 w Chrustowie odbędzie się VI Chrustowski Bieg Zimowy na dystansie 12 km, dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizowane są w tym dniu biegi towarzyszące na krótszych dystansach. Będzie to ostatni bieg rozegrany w ramach III Biegowego Grand Prix Obornik.  Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.ocs.oborniki.pl.

Wszystkie atrakcje odbywać się będą na obiektach sportowych OCS.

1. Hala Sportowa- ul. Obrzycka 88, 64-600 Oborniki – „Wakacje zimowe z piłką” halowy turniej piłki nożnej, udział biorą  SP-  rocznik 2000-2001 (kl. V-VI), G- rocznik 1997 i młodsi, SPG- udział mogą brać uczniowie kl. IV, zespół może liczyć 10 zawodników + pełnoletni opiekun, zgłoszenia udziału w turnieju do 10.01.2013, formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.ocs.oborniki.pl

2. Akademia Wesołego Sportowca zaprasza na cykl gier i zabaw. Głównym celem tych zajęć jest nauka aktywnego spędzania czasu wolnego oraz radość z szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Zajęcia odbywać się będą w hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88.

3. „Pływackie Ferie” – ul. Czarnkowska 84, 64-600 Oborniki- zapewnimy wszystkim chętnym naukę i doskonalenie pływania na zajęciach prowadzonych przez instruktorów i trenerów Obornickiego Centrum Sportu.  Zajęcia będą bezpłatne należy zakupić jedynie bilet wstępu na pływalnie.

4. „Zostań Łyżwiarzem” – lodowisko ul. Obrzycka 88, – oferujemy  atrakcje na lodowisku m.in. nauka jazdy na łyżwach prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, dla bardziej zaawansowanych gry i zabawy . W okresie ferii dla uczniów szkół gminy Oborniki od 9.00 do 13.00 wstęp wolny.

Więcej informacji znajduje się na stronie OCS.