fbpx

Weekend pozytywnych emocji

Miniony weekend przyniósł wiele pozytywnych informacji ze sportowych aren. Szczególnie zadowoleni mogą być fani piłki ręcznej, którzy cieszą się z dubletu zwycięstw drużyn Sparty Oborniki.

W sobotnie popołudnie 24.11.2012r. w Hali OCS przy ul. Obrzyckiej w Obornikach SKF KPR Sparta Oborniki podejmowała zespół SMS Gliwice. Żeńska drużyna dostarczyła licznie zebranej widowni wielu emocji, które ostatecznie przełożyły się na 2 ważne punkty (wynik meczu to 29:27).

Dzień później ich koledzy nie chcieli być gorsi. Sparta Oborniki jechała na mecz do czołowej drużyny II ligi. Zagłębie II Lubin na szczęście okazało się nie takie straszne. Po dramatycznym meczu oborniczanie wygrali 25:24 przełamując w ten sposób fatalną passę porażek.

Również w niedzielę grali piłkarze KS Auto Wicherek. Obornicka drużyna futsalowa miała apetyt na drugie zwycięstwo w sezonie. Mecz zweryfikował nieco plany i skoro nie można było wygrać, to trzeba było cieszyć się z remisu. 1:1 i 4 punkty po 2 kolejkach napawają optymizmem na cały sezon.

W sobotę kilkadziesiąt dzieci wzięło udział w turnieju tenisa stołowego organizowanego w Gimnazjum nr 3. Kilkugodzinna rywalizacja wyłoniła zwycięzców w kategoriach klas 1-3 oraz 4-6 zarówno wśród dziewczynek, jak i chłopców.

Szerzej o tych wydarzeniach napiszemy wieczorem oraz we wtorek, kiedy wzbogacimy materiał tekstowy o zdjęcia i wywiady.