Skip to main content

ThermoPerformanceMaterial: Sekret Wydajnych Ćwiczeń w Ubraniach SMMASH

| Artykuł sponsorowany | Na sportowo

Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi - litry potu rozlanego na sportowych matach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi próbami zmagają się uczestnicy (zawodowcy oraz nowicjusze) różnych dyscyplin sportowych.

Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby w pierwszej kolejności posłużyć do opracowania, a następnie wyprodukowania unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie rezultaty uzyskujesz. Chcesz uzmysłowić sobie, co sprawia, że ubrania SMMASH są nadzwyczajne? Prezentujemy przykłady innowacyjnych metod, które w nich wykorzystaliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz zweryfikować ich skuteczność - także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim wysiłku z pewnością pojawia się pot, a tym samym – przykre "aromaty”. Nie każdy jednak wie, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za ten proces odpowiedzialne są bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią wyśmienitą pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Z tego powodu włókna zawierające się w strojach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, co za tym idzie - są naturalnym środkiem dającym możliwość na niezawodną walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale i efektywnie hamują wytwarzanie oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować najlepsze warunki do ćwiczeń, mając na myśli takie, które nie krępują Twoich ruchów,umożliwiają precyzyjne “czucie” oraz komfort, w prdukach SMMASH stosujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą odzież posiada perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a zwłaszcza – perfekcyjnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z istotnych czynników, który decyduje o komforcie, poziomie zmęczenia, a zwłaszcza - efektach ćwiczeń. Chcąc w trakcie ćwiczeń oddawać z siebie sto procent – musisz troszczyć o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z rozwiązaniem ponownie nadchodzi nasza odzież, oraz - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego sprawnie odprowadza pot skumulowany na skórze, zarówno czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% odporniejsze na przetarcia – w porównaniu do podstawowych materiałów termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. Ten sposób pozwala pozyskać nawet 40% intensywniejsze barwy, a najistotniejsze - nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i z powodzeniem może sprzyjać każdemu - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- w czasie regularnych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Zapewniamy, że momentalnie odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!

https://smmash.pl/mezczyzni/odziez/koszulki-na-silownie.html

Powiat obornicki na 6 miejscu pośród powiatów z Wielkopolski w tenisie stołowym.

W niedzielę 24 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Powiat obornicki reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników, mieszkańców gmin w powiecie obornickim.

Awans do Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

23 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików.  W turnieju występowali jedynie zawodniczki i zawodnicy sklasyfikowani na miejscach od 1 do 32 w rankingu.  Rozgrywano gry indywidualne oraz drużynowe.

Klub Żeglarski Kotwica z nowymi władzami

Na początku marca 2024 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Żeglarskiego Kotwica w Rogoźnie. Podczas zebrania powołane zostały nowe władze klubu.

Rogoźno. Rodzinne granie w zawodach organizowanych przez STS Gamaja

STS Gamaja zorganizowała rodzinne zawody. W rywalizacji wzięło blisko 70 uczestników. 

Zawody w tenisie stołowym w Czempiniu

25 lutego odbyło się III Grand Prix Wielkopolski Żaczek i Żaków. W zawodach które odbyły się w Czempiniu wzięło udział troje reprezentantów klubu Warta Oborniki.

Boksy rowerowe – wygodne i bezpieczne

Korzystanie z roweru, jako środka transportu jest nie tylko lepsze dla naszego zdrowia, ale również nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska w takim stopniu, jak robią to samochody.

Gamaja Rogoźno. Wrócili do treningów

Tenisistki i tenisiści Gamaja Rogoźno powrócili do treningów.