Przejdź do głównej treści

W Objezierzu zagrali o Puchar Burmistrza Obornik (foto)

| fb.com/Warta Oborniki | Na sportowo

Blisko 70 zawodników stanęło do walki o Puchar Burmistrza Obornik. Organizatorem zawodów była Warta Oborniki.

4 listopada w Objezierzu młodzi tenisiści wzięli udział w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego Dzieci. Rywalizowano w trzech kategoriach. Najlepsi otrzymali dyplomy, medale, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach puchary. 
Licznie, nie pierwszy raz zresztą, stawała reprezentacja Lubasza, Kleszczewa i Poznania. Pojawili się również zawodnicy z Czempinia, Gniezna, Śmigla, Słupcy i innych miejscowości. Dla niektórych był to pierwszy start w zawodach, czyli wydarzenie nie do przecenienia. Dla tych bardziej doświadczonych możliwość by kolejny raz  zmierzyć się w pojedynku z  przeciwnikiem a przede wszystkim z samym sobą,  by tym samym wznieść się na wyższy poziom tenisowej sztuki. 
Turniej zorganizowała Warta Oborniki z pomocą Urzędu Gminy, Starostwa oraz OCS a Burmistrz Obornik  Tomasz Szrama znalazł czas by oficjalnie wręczyć nagrody w dwóch kategoriach. Wyniki końcowe prezentują się następująco:

Rocznik 2015 i młodsi 
Dziewczęta
1.Lena Kościółek- Lubasz
2.Natalia Szwed- Lubasz
3.Helena Stochaj- Lubasz
4.Marysia Jensz- Oborniki
5.Zuzanna Szymkowiak- Oborniki
6.Jowita Tomczak- Oborniki
7.Klara Kozanko- Oborniki
8.Julia Kozanko- Oborniki


 Rocznik 2015 i młodsi 
Chłopcy
1. Gabriel Krajewski- Lubasz
2. Tymoteusz Tomczak- Oborniki
3. Bartosz Górkowski- Stella Gniezno
4. Nikodem Mantaj- Lubasz
5. Tymon Godek- Śmigiel
6. Mikołaj Michalski- Oborniki
7. Franciszek Jensz- Obornik


Rocznik 2014 i 2013
Dziewczęta
1.Zuzanna Partyka- Oborniki
2.Helena Heigelmann- Czempiń
3.Antonina Dyk- Oborniki
4.Oliwia Kubiak- SKTS Rataje
5.Emilia Dziamska- UKS Czternastka Poznań
6.Lena Kościółek- Lubasz


Chłopcy
1.Julian Heigelmann- Czempiń
2.Gabriel Krajewski- Lubasz
3.Mateusz Drewicz- Oborniki
4.Olaf Zagłoba- Warta Poznań
5.Oskar Wojtucki- MKS PMOS Słupca
6.Nikodem Majchrzak- Oborniki
7.Tymoteusz Tomczak- Oborniki
8.Józef Kaszuba- Lulin


Rocznik 2009 i młodsi
Dziewczęta
1.Lena Plesiak- Oborniki
2.Gabriela Dyk- Oborniki
3.Marta Górkowska- Stella Gniezno
4.Zuzanna Partyka- Oborniki
5.Emilia Kasprzak- GOKiS Kleszczewo
6.Helena Heigelmann- Czempiń
7.Weronika Sznura- GOKiS Kleszczewo
8.Pola Tomaszewska- UKS Czternastka Poznań
9.Amelia Paluszkiewicz- Chrustowo
10.Olga Nowak- Popówko
11.Martyna Stojan- Wymysłowo
12.Amanda Twardowska- Chrustowo


Chłopcy
1.Piotr Kuczyński- Żaki Taczanów
2.Mateusz Sommerfeld- GOKiS Kleszczewo
3.Dominik Siąkowski- Przeźmierowo
4.Maurycy Woźniak- Oborniki
5.Maciej Skrzypczak- Wijewo
6.Adam Krajewski- Lubasz
7.Franciszek Heigelmann- Czempiń
8.Szymon Kościółek- Lubasz
9.Paweł Lisicki-GOKiS Kleszczewo
10.Julian Heigelmann- Czempiń
11.Piotr Dekiert- Wijewo
12.Leon Reszelski- FP
13.Hubert Strojny- GOKiS Kleszczewo
14.Mateusz Korczewski- MKS PMOS Słupca
15.Antoni Dolczewski- Oborniki
16.Witold Kasprzyk- MKS PMOS Słupca
17.Robert Skrzypczak- Wijewo
18.Filip Michalski- Oborniki
19.Piotr Drewicz- Oborniki
20.Kajetan Godek- Śmigiel
21.Julisz Kamiński- Objezierze
22.Kamil Suchocki- Objezierze
23.Adam Kaczmarek- Oborniki
24.Igor Napierała- Chludowo
25.Wojciech Szewczyk- Rogoźno
26.Oskar Wojtucki- MKS PMOS Słupca
27.Mateusz Drewicz- Oborniki

Źródło, foto: Warta Oborniki, UM Oborniki

Piłkarskie emocje kibiców są rozgrzewane nie tylko przez wydarzenia na boisku, ale również przez decyzje podejmowane po analizie VAR. Choć wielu fanów uważa wideoweryfikację za korzystną zmianę w futbolu, to 51 proc. odczuwa napięcie już w momencie rozpoczęcia analizy – wynika z badania przeprowadz…
Jest poniedziałek i nikt nie byłby zdziwiony, gdyby feta kibiców i piłkarzy Lecha Poznań wciąż trwała. Nie ma się jednak czemu dziwić, bowiem okazja jest naprawdę wyjątkowa. Lech zdobył okrągłe, 10. mistrzostwo Polski i po raz pierwszy od lat obronił trofeum!
Jeśli szukasz treningu, który połączy siłę, elastyczność i mobilność w jednym, pilates reformer to idealne rozwiązanie. Na urządzeniach Merrithew może ćwiczyć każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania. Odkryj, czym jest pilates reformer, jak może poprawić Twoje samopoczucie i wprowadzić nową jako…
Zawodnicy KS Akademii SUP Rogoźno wrócili z medalami z Długodystansowych Mistrzostw Polski SUP w Wolsztynie. Złoto wywalczył Kacper Jaroć, a brąz zdobył Mateusz Troczyński.
To idealna okazja na niedzielny spacer nabrzeżem. Od soboty na Jeziorze Rogozińskim trwają emocjonujące zmagania żeglarzy w klasie Omega. Organizowane przez Klub Żeglarski „KOTWICA” wydarzenie przyciągnęło fanów sportów wodnych z całego regionu. Dziś czeka nas finałowa odsłona rywalizacji, a aura s…
Liliana Chudzicka i Lena Walich wezmą udział w zgrupowaniu kadry wojewódzkiej w Kórniku.
Matylda Woźniak z Warty Oborniki zajęła 4 miejsce w II Grand Prix Wielkopolski. Turniej odbył się w Poznaniu.