W Objezierzu zagrali o Puchar Burmistrza Obornik (foto)

| fb.com/Warta Oborniki | Na sportowo

Blisko 70 zawodników stanęło do walki o Puchar Burmistrza Obornik. Organizatorem zawodów była Warta Oborniki.

4 listopada w Objezierzu młodzi tenisiści wzięli udział w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego Dzieci. Rywalizowano w trzech kategoriach. Najlepsi otrzymali dyplomy, medale, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach puchary.
Licznie, nie pierwszy raz zresztą, stawała reprezentacja Lubasza, Kleszczewa i Poznania. Pojawili się również zawodnicy z Czempinia, Gniezna, Śmigla, Słupcy i innych miejscowości. Dla niektórych był to pierwszy start w zawodach, czyli wydarzenie nie do przecenienia. Dla tych bardziej doświadczonych możliwość by kolejny raz  zmierzyć się w pojedynku z  przeciwnikiem a przede wszystkim z samym sobą,  by tym samym wznieść się na wyższy poziom tenisowej sztuki.
Turniej zorganizowała Warta Oborniki z pomocą Urzędu Gminy, Starostwa oraz OCS a Burmistrz Obornik  Tomasz Szrama znalazł czas by oficjalnie wręczyć nagrody w dwóch kategoriach. Wyniki końcowe prezentują się następująco:

Źródło, foto: Warta Oborniki, UM Oborniki

Squash to dynamiczny sport, który zyskuje coraz większą popularność w Poznaniu. Jest to idealna forma aktywności fizycznej dla osób, które szukają połączenia intensywnego wysiłku, szybkości i strategii. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem, poniżej znajdziesz najważniej...
W dniach 27 -29 września w Czchowie odbyło się Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym.
Antonina Dyk wygrała I Grand Prix Wielkopolski Żaczek i Żaków w Poznaniu. Reprezentuje barwy Warty Oborniki.
W sobotę 14 września w Czempiniu odbyło się I Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym.
Z Węgier napłynęły świetne informacje. Anna Komar i Marek Komar zostali Mistrzami Świata w tenisie ziemnym wśród lekarzy.
Kantor TOP wygrał 13. edycję Piłkarskiej Nocy na Orliku. Ubiegłoroczny zwycięzca, POMAX, zajął drugą lokatę.
Na końcówce majowego weekendu od 4 do 5 maja 2024, Klub Kotwica w Rogoźnie organizuje regaty w klasie omega.