III turniej Grand Prix Obornik dla Adriana Szymota i Michaliny Siejakowskiej

| TTZ Oborniki | Na sportowo

Michalina Siejakowska i Adrian Szymot wyhrali lll Grand Prix Obornik. Turniej odbywał się w weekend na kortach przy ul. Objezierskiej.

Turniej kobiet rozgrywany był w sobotę od samego rana. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. Z grupy "A" do półfinału uzyskały awans: Michalina Siejakowska i Alicja Grobelna zaś z grupy "B" Ola Sell i Kinga Klewenhagen.

7.Ewelina Bukczyńska

W turnieju męskim zawodnicy zostali rozlosowani do czterech grup, z których awans do ćwierćfinałów uzyskali
- Daniel Szafrański

W ćwierćfinałach pary zostały ustalone o ranking grupowy (1-8, 4-5, 3-6, 2-7). Mecze zakończyły się następującymi wynikami:
Hubert Grobelny - Daniel Szafrański 6:1
Dawid Górny - Jakub Świątek 0:6
Piotr Szczepanek - Przemek Kaczmarek 6:2
Adrian Szymot - Mariusz Dachtera 6:3

Do finału awansowali: Adrian Szymot i Piotr Szczepanek.

11.Daniel Rybczynski
W klasyfikacji Grand Prix po trzech z czterech turniejów na czele Michalina Siejakowska I Adrian Szymot, którzy wygrali wszystkie turnieje cyklu.

Z Węgier napłynęły świetne informacje. Anna Komar i Marek Komar zostali Mistrzami Świata w tenisie ziemnym wśród lekarzy.
Kantor TOP wygrał 13. edycję Piłkarskiej Nocy na Orliku. Ubiegłoroczny zwycięzca, POMAX, zajął drugą lokatę.
Na końcówce majowego weekendu od 4 do 5 maja 2024, Klub Kotwica w Rogoźnie organizuje regaty w klasie omega.
W niedzielę 24 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Powiat obornicki reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników, mieszkańców gmin w powiecie obornickim.
23 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików.  W turnieju występowali jedynie zawodniczki i zawodnicy sklasyfikowani na miejscach od 1 do 32 w rankingu.  Rozgrywano gry indywidualne oraz drużynowe.
Na początku marca 2024 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Żeglarskiego Kotwica w Rogoźnie. Podczas zebrania powołane zostały nowe władze klubu.
STS Gamaja zorganizowała rodzinne zawody. W rywalizacji wzięło blisko 70 uczestników.