Kolejne miejsca na podium Leny Łaty

| foto. Dariusz Łata | Na sportowo

Lena Łata zajęła 3 miejsce w turnieju rozgrywanym w ten weekend w Pobiedziskach. Tydzień wcześniej zagrała w Zielonej Górze wraz z Kornelem Kaczmarkiem.

Zawodniczka z Ryczywołu ma bardzo napięty harmonogram. W ostatnich 2 weekendach wystartowała w zawodach w Zielonej Górze i Pobiedziskach. W poprzedni weekend w Grodzie Bachusa zajęła 2 miejsce. W finale indywidualnej rywalizacji przegrała z zawodniczką z Sopotu 4:6, 1:6. Turniej rozgrywany był w kategorii do lat 14.

W tej samej imprezie udział wziął młody ryczywolanin. W kategorii do lat 12 Kornel Kaczmarek zajał 3 miejsce.

W zakończonym weekendzie tenisowe zmagania odbywały się w Pobiedziskach. Lena Łata zagrała indywidualnie oraz w deblu. W tej drugiej rywalizacji zajęła 3 miejsce. W pojedynach indywidualnych zakończyła zmagania na 1/2 finału. Niestety musiał zrezygnować z walki o finał ze względu na wyjazd w niedzielę na obóz treningowy.

Z Węgier napłynęły świetne informacje. Anna Komar i Marek Komar zostali Mistrzami Świata w tenisie ziemnym wśród lekarzy.
Kantor TOP wygrał 13. edycję Piłkarskiej Nocy na Orliku. Ubiegłoroczny zwycięzca, POMAX, zajął drugą lokatę.
Na końcówce majowego weekendu od 4 do 5 maja 2024, Klub Kotwica w Rogoźnie organizuje regaty w klasie omega.
W niedzielę 24 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Powiat obornicki reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników, mieszkańców gmin w powiecie obornickim.
23 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików.  W turnieju występowali jedynie zawodniczki i zawodnicy sklasyfikowani na miejscach od 1 do 32 w rankingu.  Rozgrywano gry indywidualne oraz drużynowe.
Na początku marca 2024 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Żeglarskiego Kotwica w Rogoźnie. Podczas zebrania powołane zostały nowe władze klubu.
STS Gamaja zorganizowała rodzinne zawody. W rywalizacji wzięło blisko 70 uczestników.