Kolejne sukcesy młodych tenisistów Warty Oborniki i STS Gamaja

| Łukasz | Na sportowo

Drugie Grand Prix Żaczek i Żaków zakończyło się wywalczeniem przez Maurycego Woźniaka i Gabrielę Dyk złotego i srebrnego medalu.

20 listopada w Poznaniu odbyło się II Grand Prix Żaczek i Żaków. Wartę Oborniki w tym turnieju reprezentowali: Gabriela Dyk, Zuzanna Partyka, Antonina Dyk i Maurycy Woźniak. Pierwsze w miejsce w kategorii Żaków wywalczył Maurycy Woźniak. W kategorii Żaczek o włos od złotego medalu była Gabriela Dyk, która w finale uległa zawodniczce z Czacza.

Antoninie Dyk pomimo tego, że rozpoczęła nieszczęśliwie turniej od przegranej, udało się wywalczyć miejsce 9. Zuzanna Partyka dotarła do ćwierćfinału gdzie doznała porażki w walce o półfinał, zajmując ostatecznie miejsce 11.
Maurycy Woźniak dodatkowo wywalczył awans do Grand Prix Polski.

W zawodach rywalizowały także zawodniczki STS Gamaja Rogoźno. Największy sukces odniosła Maja Czarnecka zajmując miejsce tuż za podium.

Powiat obornicki na 6 miejscu pośród powiatów z Wielkopolski w tenisie stołowym.

W niedzielę 24 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Powiat obornicki reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników, mieszkańców gmin w powiecie obornickim.

Awans do Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

23 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików.  W turnieju występowali jedynie zawodniczki i zawodnicy sklasyfikowani na miejscach od 1 do 32 w rankingu.  Rozgrywano gry indywidualne oraz drużynowe.

Klub Żeglarski Kotwica z nowymi władzami

Na początku marca 2024 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Żeglarskiego Kotwica w Rogoźnie. Podczas zebrania powołane zostały nowe władze klubu.

Rogoźno. Rodzinne granie w zawodach organizowanych przez STS Gamaja

STS Gamaja zorganizowała rodzinne zawody. W rywalizacji wzięło blisko 70 uczestników.

Zawody w tenisie stołowym w Czempiniu

25 lutego odbyło się III Grand Prix Wielkopolski Żaczek i Żaków. W zawodach które odbyły się w Czempiniu wzięło udział troje reprezentantów klubu Warta Oborniki.