Kolejne sukcesy młodych tenisistów Warty Oborniki i STS Gamaja

| Łukasz | Na sportowo

Drugie Grand Prix Żaczek i Żaków zakończyło się wywalczeniem przez Maurycego Woźniaka i Gabrielę Dyk złotego i srebrnego medalu.

20 listopada w Poznaniu odbyło się II Grand Prix Żaczek i Żaków. Wartę Oborniki w tym turnieju reprezentowali: Gabriela Dyk, Zuzanna Partyka, Antonina Dyk i Maurycy Woźniak. Pierwsze w miejsce w kategorii Żaków wywalczył Maurycy Woźniak. W kategorii Żaczek o włos od złotego medalu była Gabriela Dyk, która w finale uległa zawodniczce z Czacza.

Antoninie Dyk pomimo tego, że rozpoczęła nieszczęśliwie turniej od przegranej, udało się wywalczyć miejsce 9. Zuzanna Partyka dotarła do ćwierćfinału gdzie doznała porażki w walce o półfinał, zajmując ostatecznie miejsce 11.
Maurycy Woźniak dodatkowo wywalczył awans do Grand Prix Polski.

W zawodach rywalizowały także zawodniczki STS Gamaja Rogoźno. Największy sukces odniosła Maja Czarnecka zajmując miejsce tuż za podium.

Squash to dynamiczny sport, który zyskuje coraz większą popularność w Poznaniu. Jest to idealna forma aktywności fizycznej dla osób, które szukają połączenia intensywnego wysiłku, szybkości i strategii. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem, poniżej znajdziesz najważniej...
W dniach 27 -29 września w Czchowie odbyło się Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym.
Antonina Dyk wygrała I Grand Prix Wielkopolski Żaczek i Żaków w Poznaniu. Reprezentuje barwy Warty Oborniki.
W sobotę 14 września w Czempiniu odbyło się I Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym.
Z Węgier napłynęły świetne informacje. Anna Komar i Marek Komar zostali Mistrzami Świata w tenisie ziemnym wśród lekarzy.
Kantor TOP wygrał 13. edycję Piłkarskiej Nocy na Orliku. Ubiegłoroczny zwycięzca, POMAX, zajął drugą lokatę.
Na końcówce majowego weekendu od 4 do 5 maja 2024, Klub Kotwica w Rogoźnie organizuje regaty w klasie omega.